דו"חות נייס: מכירות שנתיות של מעל מיליארד דולר - המניה טסה

נייס עקפה את תחזיות האנליסטים לרבעון הרביעי תוך שהיא מציגה הכנסות של 294 מיליון דולר ורווח של 1.02 דולר למניה
|
ברק עילם, צילום: CRC Media
חברת נייס 0% נייס 54,340 0% נייס בסיס:54,340 פתיחה:0 גבוה:0 נמוך:0 תמורה:-- לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: פרסמה לפני זמן קצר את תוצאותיה הכספיות המסכמות את שנת 2014. תוצאות החברה לרבעון הרביעי של השנה היו טובות יותר מאשר תחזיות האנליסטים.

נייס היא חברת תוכנה המאפשרת לארגונים לנקוט בפעולה הבאה הטובה ביותר על מנת לשפר את חוויית הלקוח ואת התוצאות העסקיות, להבטיח ציות לרגולציה, להיאבק בפשיעה פיננסית ולשמור על בטחון אנשים ונכסים.

ברבעון הרביעי של השנה רשמה נייס גידול של 9% במכירות ל-294 מיליון דולר. אנליסטים ציפו שנייס תציג ברבעון הרביעי מכירות של 292 מיליון דולר. הרווח למניה ברבעון הרביעי הסתכם ב-1.02 דולר למניה - זינוק של 36% לעומת הרבעון המקביל. אנליסטים ציפו שנייס תציג רווח של 0.94 דולר למניה.

בשנת 2014 כולה רשמה נייס הכנסות שיא של 1.01 מיליארד דולר. מדובר בפעם הראשונה שבה חוצה נייס את רף ההכנסות של המיליארד דולר בשנה. שיעור הרווחיות התפעוליות בשנת 2014 עמד על 20% והרווח למניה בדילול מלא הסתכם ב-2.85 דולר.

"אני שמח לדווח על סיום חזק מאוד של השנה, בה אנו מדווחים על גידול אורגני של 9% בהכנסות הרבעון הרביעי ושיפור משמעותי בשיעור הרווח התפעולי, אשר הגיע ל-25% מסך ההכנסות ברבעון הרביעי", אמר ברק עילם, מנכ"ל נייס. "בשנת 2014 הגענו לשתי אבני דרך פיננסיות חשובות עבור החברה: הכנסותינו חצו את קו מיליארד הדולר ושיעור הרווח התפעולי הגיע ל-20%".

"אנו מייחסים את התוצאות הטובות האלו לשילוב של המשך הצמיחה במכירת פתרונות מבוססי כלים אנליטיים שלנו, יחד עם יישום מוצלח של התוכנית, אותה גיבשנו מוקדם יותר השנה. תכנית זו נועדה לשפר את עסקינו ולהביא לצמיחה בצורה יעילה, אפקטיבית ורווחית"

במהלך הרבעון הרביעי ייצרה נייס 64.2 מיליון דולר מפעילות שוטפת. בשנה כולה התזרים הסתכם ב-182.3 מיליון דולר. נכון לסוף שנת 2014 בקופת המזומנים של נייס היו 500 מיליון דולר זאת לאחר שרכשה מניות של עצמה ב-12.7 מיליון דולר וחילקה 9.7 מיליון דולר .

מנכ"ל החברה עילם ציין כי "עם כניסתנו לשנת 2015, אנו מאמינים שאנו ממוצבים היטב להמשך ביצוע של תכניותינו. אנו ממוקדים בהמשך פיתוח מובילות המוצרים שלנו ובהרחבת סל המוצרים והפתרונות תוך הבאתם לשוק במהירות רבה יותר. המשך שיפור הרווחיות ממשיך להיות יעד משמעותי עבורנו".

"אנו נמשיך לסייע לארגונים במאמציהם לשרת את לקוחותיהם בשלושה תחומים קריטיים: הגנה על כספם של אנשים, הבטחת ביטחונם האישי ושיפור החוויות שלהם. כל אחד מתחומים אלה הינו שוק יעד גדול, ובשילוב עם המובילות שלנו, מהווה עבורנו הזדמנות משמעותית לשנת 2015 והלאה".

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות