אליום מדיקל קיבלה אישור לשיווק הסטנטים האורולוגים של החברה בסין

לאור קבלת האישור, נכנס לתוקף הסכם הפצה בסין בהיקף של כ-58 מיליון שקל, לתקופה של 8 שנים
|
(1)
אסף אלפרוביץ, צילום: יח"צ

אליום מדיקל +0.8% אליום מדיקל 50.1 +0.8% אליום מדיקל בסיס:49.7 פתיחה:50.9 גבוה:50.9 נמוך:50 תמורה:9,207 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: דיווחה הבוקר (ג') כי קיבלה אישור שיווק ומכירת מערכות הסטנטים האורולוגים של החברה בסין. לאור קבלת האישור, ובהמשך לדיווח החברה מיום 6 באוגוסט 2013 נכנס לתוקפו הסכם הפצה אסטרטגי ובלעדי למכירת הסטנטים האורולוגיים בסין בו התקשרה החברה. ההסכם הינו לתקופה של 8 שנים החל מקבלת האישור ובמסגרתו התחייב מפיץ סיני, בין היתר, לרכוש את מוצרי הסטנטים האורולוגים של אליום בהיקף של כ-58 מיליון שקל לפחות, על פני התקופה.

בהתאם לכך צופה החברה כי יבוצעו מכירות משמעותיות של הסטנטים האורולוגיים שלה בסין כבר במהלך שנת 2018. להערכת החברה השוק הסיני מגלם פוטנציאל משמעותי ביותר עבור מוצרי הסטנטים האורולוגים המיוצרים על ידה הן בשל גודלו והן לאור המגמות הכלליות השולטות בסין, הגידול באוכלוסייה המבוגרת, השינויים בתזונה ותהליך העיור המהיר – מגמות אלו מהוות, להערכת החברה, מנוע צמיחה חזק לתחום המוצרים האורולוגיים והדרישה למכשור חדשני וייחודי מהסוג אותו מציעה אליום.

החברה מציינת כי מגמות אלו כמו גם העובדה כי הרופאים והמטופלים הסיניים מעדיפים פתרונות זעיר פולשניים לטווח ארוך על פני פרוצדורות ניתוחיות, או פתרונות קצרי טווח, תורמות בנוסף למגמות הספציפיות המאפיינות את המגזר האורולוגי הסיני והמחלות הנפוצות בדמות אבנים בכליות ובגידולים בערמונית ובדרכי השתן, לצורך הגובר במוצרים אותם משווקת אליום.

הדיווח הבוקר מגיע בהמשך לדיווחי החברה מסוף אפריל בדבר קבלת פטור מהצורך לבצע ניסוי קליני ייעודי בסטנטים האורולוגיים של אליום באוכלוסייה סינית וזאת תוך התבססות על נתוניה הקליניים של החברה עבור הסטנטים האורולוגיים במדינות אחרות לאורך זמן, והגשת מידע משלים בנושאים טכניים ורגולטוריים לבקשה אשר הוגשה לרשות הלאומית הסינית למזון ותרופות (CFDA) באמצעות המפיץ הבלעדי של החברה לצורך קבלת אישור שיווק ומכירת מערכות הסטנטים האורולוגים של אליום בסין.

אסף אלפרוביץ, מנכ"ל אליום: "השוק הסיני מייצג עבורנו הזדמנות אדירה, הן בשל גודל השוק והמגמות השולטות בו, והן בשל שיתוף הפעולה והסכם ההפצה עם המפיץ שלנו בסין שהוא בעל ניסיון והתמחות של עשרות שנים בשוק הסיני בתחום האורולוגיה, ולו פריסה גאוגרפית רחבה בסין ישירה ובאמצעות מפיצי משנה. כמו כן, למפיץ זה מערכת ענפה של קשרים עם רופאים אורולוגיים מובילים בסין, שחלקם השתתף בסדנאות קליניות שערכה החברה בגרמניה ובאיטליה, והם הביעו התלהבות רבה ממוצרי החברה המהווים אלטרנטיבה בטוחה ויעילה לפרוצדורות ניתוחיות או לפתרונות קצרי טווח".

לחברה אישורי שיווק עבור קו מוצרי הסטנטים האורולוגיים במדינות אירופאיות מובילות וכן בישראל, מקסיקו, דרום-אפריקה, ארגנטינה, קנדה, דרום קוריאה ואוסטרליה. כמו כן, מצויה החברה, בין בעצמה ובין באמצעות המפיצים הקשורים עימה, בהליכי רישום במדינות נוספות הכוללות בין היתר גם את הודו, קזחסטן וטייוואן וכן סטנטים נוספים במקסיקו ורוסיה.

תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  משהו בחברה הזאת לא מתנהל טוב
  אלכס 25/07/2019 12:01
  הגב לתגובה זו
  0 0
  יש לי את המניה הזאת 12 שנים. מופסד 80% כל הפטנטים למניהם כל העסקות שמבצעת החברה. משהו מסריח כאן ובגדול.
  סגור
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות