בעקבות הכתבה ב-Bizportal: סקיילקס התבקשה לספק הבהרות להצעת הרכש

עדכון. החברה התבקשה להעביר הבהרות לפרסומים בנוגע לפרטי הצעת רכש לאגרות החוב של החברה ופרסמה את הודעת האצ'יסון לפיה כל סדרה תירכש ב-9 אגורות מעל למחיר הסגירה של יום חמישי.
|
(1)
לי-קה שינג, אילן בן דב
בניירות הערך של חברת סאני תקשורת +0.29% סאני תקשורת 175.4 +0.29% סאני תקשורת בסיס:174.9 פתיחה:178 גבוה:178 נמוך:175 תמורה:28,686 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: לא התקיים היום (ד') מסחר, לאחר שהחברה התבקשה ע"י רשות ניירות ערך להעביר הבהרות לפרסומים בנוגע לפרטי הצעת רכש לאגרות החוב אותה היא מתכוונת להגיש במסגרת העסקה למכירת השליטה בחברה מסאני להאצ'יסון.

Bizportal חשף אתמול ( לכתבה המורחבת ) שהודעת סקיילקס כפי שפורסמה בבורסה לא סיפקה את כל הפרטים הנחוצים ורק ציינה כי מדובר בהצעת רכש ל"לפחות 50% מיתרת הערך הנקוב של כל סדרות אגרות החוב שבמחזור שאינן המירות למניות במחיר ממוצע משוקלל של כ- 69% מערך הפארי של כלל האיגרות".

בפועל, למרות שהיה יכול להשתמע מהודעה כי מדובר בהצעת רכש אחידה לכל אחת מהסדרות, האצ'יסון מתכננת להגיש הצעת רכש שונה לכל אחת מהסדרות, כאשר מחיר הרכישה בהצעה יהיה גבוה ב-9 אגורות משערי הנעילה של אגרות החוב ביום חמישי האחרון.

בסקיילקס אישרו את כוונת התאגיד הסיני והוסיפו כי דירקטוריון החברה טרם דן בפרטים המלאים של הצעות הרכש, לרבות לגבי המחיר שיוצע לכל אחת מהסדרות של אגרות החוב בהצעת הרכש.
תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  הפסקת מסחר בושה. הבעיה דא"ג שהאציסון פרסמו מחירים
  lepxii 06/06/2012 14:39
  הגב לתגובה זו
  0 0
  פירסמו בהודעה (ניתן לראות באתר שלהם + בורסת הונג קונג) שהם מתכוונים להציע 9 אגורות מעל למחיר הסגירה ב31.5. יש שם טבלה עם המחירים שיוצעו. לא סביר שההצעה תתקבל. הפסקות המסחר התכופות בימים האחרונים - בושה. לא מוסיף כבוד לא לבורסה ולא לרשות. לכולם ברור שלא ברור, וגם ברור שדברי ההנהלה לא ברורים מחד ולא ממש רלוונטיים מאידך. כל הצעה פה היא פתח למשא ומתן בין האציסון לבין מחזיקי האג"ח.
  סגור
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות