אינטל העולמית ממנה 3 סגני נשיא ו-3 בכירים טכנולוגיים מישראל

אורי פרנק, אבנר גורן ושי רובין ימונו לסגני נשיא באינטל ישראל, דוד לוי, עדי יועז ועופרי וקסלר יקבלו מעמד של Fellow
|
מפעל אינטל, צילום: Getty images Israel
אינטל העולמית הודיעה על מינויים של 3 סגני נשיא ו-3 בכירים טכנולוגיים מישראל. על פי הודעת החברה, אורי פרנק, אבנר גורן ושי רובין ימונו לסגני נשיא באינטל ישראל, ודוד לוי, עדי יועז ועופרי וקסלר יקבלו מעמד של Fellow, הדרגה הבכירה ביותר של מהנדסים ואנשי פיתוח בחברה – דרגה המקבילה לסגני נשיא.
פרנק, אשר הצטרף לאינטל לפני כ-20 שנה, הוא סגן נשיא ומנהל בקבוצת תכנון ופיתוח של שבבי העתיד של אינטל ומנהל כיום את משפחת מעבדי הדור הבא של אינטל למחשבים אישיים ולפתרונות בינה מלאכותית. רובין הוא סגן נשיא ומנהל אתר הייצור באריזונה, הצטרף לאינטל לפני 21 שנה, ומילא תפקידי ניהול במפעלים בישראל, באריזונה ובניו-מקסיקו. גורן מונה לסגן נשיא ומנהל קבוצת הארכיטקטורות למעבדי ה-PC ומעבדי ה-IOT באינטל העולמית. בעברו גורן ביצע תפקידים בכירים בחברת טקסס אינסטרומנטס והיה אחראי על פיתוח מעבדי הסלולר של החברה.
העמיתים הטכניים החדשים מצטרפים לקבוצה ייחודית, המונה כמה עשרות בודדות של עובדים באינטל העולמית, ומהווה  את חוד החנית הטכנולוגי למגוון הטכנולוגיות של אינטל ועוזרים לחברה לעצב את העתיד התחומי מחשוב, בינה מלאכותית, תקשורת ועוד.
דוד לוי הוא מנהל קבוצת הטכנולוגיה בארגון הפיתוח של המחשבים האישיים. הוא אחראי על התיאום בין הגדרת יעדי המוצר, מאפייני תהליך היצור, ויכולות התכנון. עדי יועז הוא הארכיטקט הראשי של ליבת העיבוד המרכזית של אינטל, ה-CPU Core. הוא מוביל את ההגדרה של ליבות מעבדי העתיד המשמשים בקשת רחבה של מוצרים. וקסלר הא המוביל הישראלי של ארכיטקטורת החומרה של אינטל בנושא בינה מלאכותית.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות