//

הצלחה לאמות בשלב המוסדי: גייסה כ-287 מיליון ש' בהנפקת מניות

חברת הנדל"ן בשליטת אלוני חץ גייסה סכום כספי כמעט כפול מזה שביקשה לגייס בתחילה. סך הביקושים עמדו על כ-300 מיליון שקל
 | 
אבי מוסלר
חברת הנדל"ן אמות 0% אמות 2,400 0% אמות בסיס:2,400 פתיחה:0 גבוה:0 נמוך:0 תמורה:-- לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: הודיעה היום (ג') כי השלימה בהצלחה את השלב המוסדי בגיוס הון באמצעות הנפקת מניות ואופציות למניות. אמות, בניהולו של אבי מוסלר, הצליחה לגייס 287 מיליון שקל, כ- 90% יותר מהיקף הגיוס המתכונן שעמד על כ- 150 מיליון שקל.

סך הביקושים הסתכמו בכ- 300 מיליון שקל, גורם שהביא לעלייה במחיר החבילה, שכללה 100 מניות ו-100 כתבי , במחיר של 1,060 שקל. זאת, לעומת מחיר מינימום של 1,050 שקל לחבילה. נציין כי אלוני חץ 0% אלוני חץ 4,737 0% אלוני חץ בסיס:4,737 פתיחה:0 גבוה:0 נמוך:0 תמורה:-- לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: , בעלת השליטה בחברה, השתתפה בהנפקה בהיקף כספי של כ- 64 מיליון שקל. מגדל ביטוח 0% מגדל ביטוח 408 0% מגדל ביטוח בסיס:408 פתיחה:0 גבוה:0 נמוך:0 תמורה:-- לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: , בעלת עניין בחברת הנדל"ן, השתתפה בהנפקה בהיקף של כ- 15 מיליון שקל. את ההנפקה הובילו לידר הנפקות, והשתתפו גם לאומי פרטנרס, ברק קפיטל חיתום, פועלים IBI, אקסלנס חיתום ורוסאריו קפיטל.

נציין כי בתקופה האחרונה חברות הנדל"ן המניב בבורסה בת"א מנצלות את הסנטימנט החיובי שנרשם במניותיהן לצורך גיוס מזומנים הנדרשים לפעילותן. לשם המחשה, חברת גזית גלוב 0% גזית גלוב 3,200 0% גזית גלוב בסיס:3,200 פתיחה:0 גבוה:0 נמוך:0 תמורה:-- לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: בשליטת חיים כצמן גייסה בשבוע שעבר כ-500 מיליון שקל בדרך של הנפקת מניות, ואלוני חץ, בעלת השליטה באמות, גייסה גם היא 232.5 מיליון שקל. מניות חברות הנדל"ן המניב בלטו בעליות שערים נאות מתחילת השנה, והן נסחרות בסביבת רמות שיא כל הזמנים.

אבי מוסלר, מנכ"ל אמות, מסר בתגובה להשלמת הגיוס כי " חזק ומבנה הון וחוב ראויים הם מאבני היסוד של חברת נדל"ן איכותית. על כן אנו שבעי רצון מהנפקה זו, מהביצוע המהיר והמוצלח שלה כמו גם מהיקף הביקושים שהגיעו מהמוסדיים אשר היו מעל מחיר המינימום. אני מודה למשקיעים הוותיקים והחדשים אשר לקחו חלק בהנפקה זו ורואה בכך הבעת אמון חשובה בחברה ובדרכה".

נתן חץ, יו"ר אמות הגיב גם הוא להשלמת הגוס המוצלח. לדבריו, "אנו רואים במשקיעים מקרב הציבור שותפים לדרך, הן כמחזיקי אקוויטי והן כבעלי חוב ומודים להם על היענותם בהנפקות ובגיוסים שמבצעת הקבוצה מעת לעת. בהתאם, אנו מבינים את גודל האחריות המוטלת על כתפנו לאור השקעתו של הציבור בקבוצת אלוני חץ ובכוונתנו להמשיך ולפעול באופן שקול ושקוף בניהול עסקי הקבוצה".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה