אישור מכחלון: אלשטיין יוכל לרכוש את השליטה שיש לגנדן בסלקום

אישור שר התקשורת לאלשטיין לרכוש את השליטה בעקיפין בסלקום נדרש לשם מימוש אופציית ההשקעה בגנדן על ידי אלשטיין בסך של 75 מיליון דולר
 | 
אדוארדו אלשטיין משה כחלון נוחי דנקנר, צילום: Bizportal
נוחי דנקנר מצליח לקדם את הסיכויים לכך שהמיליארדר הארגנטינאי, אלשטיין יממש את האופציה שניתנה לו על ידי גנדן, אך זאת בתמורה לאיבוד השליטה שלו על חברת הסלולר סלקום - זאת לאחר שקיבל את אישור שר התקשורת למכירת השליטה בה לאלשטיין.

נראה כי דנקנר מעדיף את האפשרות הזו על פני האפשרות כי יאבד את השליטה בחברות ההחזקה שלו, מהלך אותו מנסים לקדם חלק ממחזיקי אגרות החוב של החברות שבשליטתו.

{אידיבי אחזקות} הודיעה הבוקר כי החברה הפרטית של דנקנר, גנדן, מסרה לה כי קיבלה אתמול (א') את אישור שר התקשורת, משה כחלון, לאפשר לאדוארדו אלשטיין לרכוש את השליטה שיש לגנדן (בעקיפין) בחברת סלקום +1.05% סלקום 1,156 +1.05% סלקום בסיס:1,144 פתיחה:1,144 גבוה:1,174 נמוך:1,140 תמורה:611,947 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: , במקרה שיממש את האופציה שנתנה לו גנדן.

אישור שר התקשורת נדרש לשם מימוש אופציית ההשקעה בגנדן על ידי אלשטיין בסך של 75 מיליון דולר. האישור נדרש לשם כניסה לתוקף של הסכמות בעלי מניות בקשר עם השקעה זו, אם וככל שיהיו, לרכישת השליטה (בעקיפין) ואמצעי השליטה בקבוצת סלקום על ידי אלשטיין, ולהחזקת אמצעי שליטה בעקיפין בקבוצת סלקום על ידי התאגידים באמצעותם מחזיק אלשטיין בגנדן.

על פי ההודעה של אידיבי אחזקות הצדדים ממשיכים לפעול במטרה לקבל את אישור הממונה על שוק ההון, הביטוח והחיסכון במשרד האוצר בהקדם.

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה