וולס פארגו בדו"חות חלשים, מניית החברה וולס פארגו בדו"חות חלשים, מניית החברה נפלה ב-5.4% 3%

הבנק מפספס בשורת ההכנסות ומציג ירידה חדה ברווחים. במקביל, מרווח הריבית נטו (Net Interest Margin) ירד ב-13 נק' בסיס לרמה של 2.53% בלבד, נמוך מהצפי המוקדם בשווקים
|
וולס פארגו, צילום: istock

עונת הדו"חות בוול סטריט מעלה השבוע הילוך, כאשר הפוקוס בימים הקרובים מתרכז בעיקר בסקטור הבנקאות. מניית וולס פארגו (סימול:WFC) איבדה הערב 5.4% ברקע לדו"חות חלשים של הבנק. 

הבנק מדווח על הכנסות של 19.9 מיליארד דולר, לעומת הכנסות של 21 מיליארד דולר בתקופה המקבילה אשתקד. הצפי בשוק עמד על הכנסות של 20.1 מיליארד דולר. בשורה התחתונה, הבנק רושם רווח של 2.87 מיליארד דולר או 0.6 דולר למניה, לעומת רווח של 6.06 מיליארד דולר או 1.21 דולר למניה בתקופה המקבילה אשתקד. 

הרווח של הבנק ברבעונים האחרונים: מתוך הדו"חות של הבנק

בחינה עמוקה יותר של הדו"חות מצביעה מדוע המשקיעים לא אוהבים את הדו"חות האחרונים. הכנסות הבנק שלא תלוית בריבית (Noninterest) רשמו ירידה של 1.7 מיליארד דולר ביחס לרבעון ה-3 של 2019, והסתכמו ב-8.7 מיליארד דולר. ההכנסות מעמלות התסכמו ב-656 מיליון דולר, ירידה של 202 מיליון דולר ביחס לרבעון הקודם. 

ההכנסות שתלויות בריבית התסכמו ב-11.2 מיליארד דולר בלבד ירידה של 425 מיליון דולר ביחס לרבעון ה-3 של 2019 וירידה של 1.4 מיליארד דולר ביחס לרבעון המקביל אשתקד. נראה כי הבנק הוא הרגיש ביותר לשינויים בריביות מצד הפד'. 

הבנק דיווח כי מרווח הריבית נטו (Net Interest Margin) ירד ב-13 נק' בסיס לרמה של 2.53% בלבד, נמוך מהצפי המוקדם בשווקים. 

מרווח הריבית נטו, הבנק חשוף לשינויים הריבית

למרות הנתונים החלשים, הבנק מתגאה שהחזיר למשקיעים כ-9 מיליארד דולר ברבעון האחרון בצורה של רכישות חוזרות וחלוקת דיבידנד, לעומת נתון של 8.8 מיליארד דולר ברבעון המקביל אשתקד.

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות