עסקה משמעותית ליוניטרוניקס: תבנה חניון אוטומטי גדול בקנדה תמורת 24 מיליון דולר

יוניטרוניקס עוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק מוצרי אוטומציה תעשייתית, וביצוע פרוייקטים למיכון מערכות לוגיסטיות. מערכת החניה האוטומטית שתוקם תספק כ-1,400 מקומות חניה עבור אחת מרשתות בתי המלון המובילות בעולם
|
חתמה עסקה
עסקה משמעותית לחברת {יוניטרוניקס} העוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק מוצרי אוטומציה תעשייתית, וביצוע פרוייקטים למיכון מערכות לוגיסטיות. החברה דיווחה היום על מכתב כוונות מחייב לתכנון, אספקה והקמה של חניון אוטומטי בקנדה. ההיקף הכספי של העסקה יעמוד על 24 מיליון דולר (כ-96 מיליון שקל).
בהתאם למכתב הכוונות המחייב, מערכת החניה האוטומטית  תספק כ- 1,400 מקומות חניה עבור אחת מרשתות בתי המלון המובילות בעולם. ההסכם המלא צפוי להיחתם בין הצדדים והפרויקט צפוי להתחיל להיות מיושם בכפוף לקבלת ההיתרים הנדרשים מהרשויות הרלוונטיות ויישום הפרויקט על ידי הלקוח, כאשר ההערכה הנוכחית היא לתחילת יישום במהלך 2015. 
יוניטרוניקס פיתחה טכנולוגיה קניינית מתקדמת המיועדת להגדלת צפיפות החניה ויעילות השימוש בחניון, המבוססת על מערך יחידות רובוטיות שפותחו בחברה, מערך קרוניות ומעליות אוטומטיות ותוכנות שליטה המיועדות לאפשר יעילות בתפעול המערכות הרובוטיות וזמן אחסון או שליפה של רכב מהחניה בממוצע של כשתי דקות, כאשר בנפח המשמש בד"כ חניה בודדת בחניון קונבנציונאלי, מיועדת המערכת של החברה להחנות שלושה כלי רכב.
חיים שני, מנכ"ל ויו"ר יוניטרוניקס אמר כי: "אנו גאים שנבחרנו על ידי לקוח מוביל בתחומו להקמת מערכת החניה האוטומטית הגדולה ביותר בצפון אמריקה לשימוש עבור אחת מרשתות בתי המלון הגדולות בעולם, הישג המהווה אישור ליתרונות ולאיכויות של התכנון הקנייני והרובוטיקה המתקדמת של המערכות  שפיתחנו. יוניטרוניקס הקימה עשרות מערכות של מחסנים ומרכזי הפצה וליקוט אוטומטיים, בניהם את אחת המערכות הלוגיסטיות הגדולות בעולם בתחום הפרמצבטיקה, כאשר ההתקשרות הנוכחית מאששת את העוצמה הטכנולוגית ויכולות הביצוע של החברה בתחומי האוטומציה והרובוטיקה הייעודית; אנו מצפים לבצע פרויקט זה ולהשלים בכך אבן דרך נוספת בפעילותנו".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות