אידיבי מנסה לבטל את הבלעדיות של מחזיקי האג"ח עם אדוארדו אלשטיין

חברת ההחזקות שבשליטת נוחי דנקנר פנתה בדחיפות לביהמ"ש בבקשה למנוע ממחזיקי האג"ח להעניק בלעדיות למשקיע הארגנטינאי
 | 
אדוארדו אלשטיין, צילום: יח"צ
עליית מדרגה בסכסוך בין נוחי דנקנר לבין אדוארדו אלשטיין ומחזיקי האג"ח של חברת {אידיבי אחזקות}. חברת ההחזקות הגישה הבוקר בקשה דחופה לבית המשפט המחוזי בתל-אביב לא לאפשר לנוזים להעניק למשקיע היהודי ארגנטינאי בלעדיות במו"מ להסדר חוב.

עורכי הדין רם כספי, ראובן בכר ואברמי וול, המייצגים את אידיבי, הסבירו כי בית המשפט העניק לצדדים הארכה בניהול המו"מ להשקעה בחברה במסגרת הסדר חוב. אלא שאם אלשטיין יקבל בלעדיות לא ניתן יהיה להגיע להסדר חוב עם אנשי עסקים אחרים המגלים עניין בחברה.

בפנייה של אידיבי נכתב: "בית המשפט מתבקש להורות כי לא יהיה תוקף לכל הסדר 'בלעדיות' או 'זכות סרוב ראשונה' או כל עדיפות אחרת שמתיימרת קבוצת אלשטיין לדרוש". הפנייה נעשית בדקה ה-90 כיוון שמחזיקי האג"ח התכנסו בשעה 10 בבוקר במלון סיטי בתל-אביב.

בחודש שעבר פירסמו נאמני האג"ח של אידיבי אחזקות זימון לאספה שהתקיימה הבוקר ושעל סדר יומה ההתקשרות בהסכם עם אלשטיין ותאגיד בשליטתו, הכוללת תניית בלעדיות וזכות סרוב ראשונה לקבוצת אלשטיין, שמטרתה הקניית עדיפות לקבוצת אלשטיין על פני כל משקיע אחר.

על סדר יומה של אסיפה זו עומד גם אישור תיקון להסכם עם קבוצת אלשטיין, שעיקרו דחיית המועד בו היה על קבוצת אלשטיין להפקיד פקדון של 25 מליון דולר, מועד שאמור לחול ביום שישי - 20 לספטמבר או בסמוך לכך.

אידיבי מבקשת מבית המשפט להורות כי לא יהיה כל תוקף להתחייבויות הבלעדיות או זכות הסרוב הראשונה שהנאמנים מבקשים להקנות לקבוצת אלשטיין.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה