מיטב-דש מתחמשת: דוד ברוך מונה לתפקיד דירקטור בבית ההשקעות

רונןטוב, מנכ"ל פסגות בעבר, ימונה למשנה למנכ"ל. מנכ"ל אקסלנס לשעבר ישמש כדירקטור בחברה הציבורית מיטב-דש בית השקעות
 |  (1)
אילן רביב, צילום: ישראל הדרי
בית ההשקעות מיטב-דש מתחמש היום (ד') בכוחות משמעותיים. זאת, לאחר שמנכ"ל אקסלנס לשעבר דוד ברון מונה לדירקטור בבית ההשקעות ובמקביל רונן טוב, מנכ"ל בית ההשקעות פסגות לשעבר מונה לתפקיד המשנה למנכ"ל בית ההשקעות.

רונן טוב (49) מונה למשנה למנכ"ל מיטב דש השקעות (לשעבר דש איפקס) וליו"ר פעיל של מיטב דש גמל ופנסיה. במסגרת תפקידיו, יעמוד טוב בראש חברה חדשה שמקים בית ההשקעות, אשר תרכז את פעילות הקבוצה בשיווק מוצרי של יצרנים מקומיים ובינלאומיים.

טוב הינו בעל ניסיון של 23 שנה בתחומי הביטוח, הפנסיה וההשקעות ומילא שורה של תפקידי ניהול בכירים בתחומים אלה. בין היתר, שימש כמנכ"ל בית ההשקעות פסגות (2011-2012) ומילא תפקידים בכירים בקבוצת מגדל, בהם משנה למנכ"ל מגדל, מנכ"ל קרן הפנסיה מקפת ומנכ"ל סוכנות מבטח סימון (2003-2010). בתחילת דרכו שימש בתפקיד בכיר באגף שוק ההון במשרד האוצר, והינו בעל תואר MBA מהאוניברסיטה העברית.

בנוסף, בית ההשקעות הודיע על מינויו של דוד ברוך לדירקטור בחברה. ברוך (53) שימש בעבר מנכ"ל בית ההשקעות אקסלנס במשך כ-4.5 שנים וכמנכ"ל בנק ירושלים במשך 9 שנים. ברוך מחזיק גם הוא בתואר MBA מהאוניברסיטה העברית.

מיטב-דש הודיעה על מינוי נוסף, לפי אסף עזרא (40) ימונה לסמנכ"ל שיווק ומכירות פיננסיות. במסגרת זו, יהיה אסף אחראי על הובלת האסטרטגיה השיווקית ויישומה ועל מכירת קרנות הנאמנות, תעודות הסל וניהול תיקים של מיטב דש. אסף משמש מזה 7 שנים בתפקיד סמנכ"ל השיווק והמכירות של תכלית, חברת תעודות הסל של מיטב דש. עזרא מחזיק בתואר שני במנהל עסקים.

אילן רביב: "טובי המנהלים בשוק מצטרפים למיטב-דש"

אילן רביב , מנכ"ל מיטב דש השקעות, אמר בתגובה כי "אני מברך על הצטרפותם של רונן טוב ודוד ברוך לבית ההשקעות. מיטב דש, כאחד משני בתי ההשקעות הגדולים בישראל, בונה מטה חזק, מנוסה ואחראי, ששותף לחזון החברה להוביל את שוק ההון הישראלי בדרך חדשה. אני רואה בהצטרפותם של שניים מבכירי וטובי המנהלים בשוק למיטב דש הבעת אמון בדרך החדשה שמוביל בית ההשקעות ובפוטנציאל העסקי הרב של הקבוצה".

רביב ציין עוד כי "מינויו של אסף עזרא עולה בקנה אחד עם מדיניות החברה לקדם מנהלים מוכשרים מתוך הבית לתפקידים בכירים. לאסף רקורד הצלחות מרשים בתכלית ואני בטוח שהוא יצעיד את מכירות המוצרים הפיננסיים של בית ההשקעות להישגים חדשים".
תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  מתים עלייך אסף (ל"ת)
  עובדת 17/07/2013 18:12
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור