איזיצ'יפ עמדה בצפי: רשמה עלייה של 6% בהכנסות ל-15.3 מיליון ד'

חברת השבבים רשמה רווח נקי של 6.7 מיליון דולר, ירידה של 14% בהשוואה לרבעון המקביל אשתקד
|
שבבים
חברת השבבים {איזיצ'יפ} דיווחה היום (ד') על תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון של 2013. החברה עמדה בתחזיות האנליסטים המוקדמות, כאשר רשמה הכנסות בסך של 15.3 מיליון דולר ורווח נקי Non-Gaap של 6.7 מיליון דולר, או 0.23 דולר למניה.

הכנסותיה של חברת השבבים הסתכמו ב-15.3 מיליון דולר, עלייה של 6% ביחס לרבעון המקביל אשתקד, אז רשמה מכירות של 14.4 מיליון דולר. גם ביחס לרבעון הרביעי של 2012 נרשם שיפור מינורי של 1%, אז דיווחה על רווח של 15.2 מיליון דולר. נציין כי צפי האנליסטים היה להכנסות של 15.12 מיליון דולר, ולפיכך איזיצ'יפ עקפה במעט את תחזיות האנליסטים המוקדמות.

במקביל, החברה דיווחה על רבעוני של 6.7 מיליון דולר, או 0.23 דולר למניה, ירידה של 14% ביחס לרבעון המקביל אשתקד, אז רשמה רווח נקי של 7.8 מיליון דולר או 0.27 דולר למניה. נציין כי צפי האנליסטים היה לרווח נקי של 0.23 דולר למניה, כך שאיזיצ'יפ עמדה בצפי האנליסטים.

נזכיר כי מניית איזיצ'יפ ריכזה עניין רב בחודש פברואר, עת פירסמה דוחות רבעוניים טובים מהצפי אך במקביל סיפקה תחזית מאכזבת להמשך לפיה החברה עדיין לא קיבלה הזמנות מהלקוחה הסינית חואווי (Huawei).

דוב רוזנברג, הטכנולוגיה בכלל פיננסים ברוקראז' הגיב לדוחות הרבעוניים: "בסה"כ מדובר בדוח טוב עבור איזיצ'יפ. החברה מסרה שהיא קיבלו הזמנות עבור ה-NP4 כך שחואווי כבר החלה להזמין ומדובר בדבר חיובי. ה-NP5 כבר מתקדם לשלב הבא וביוני יתחילו לספק דוגמיות ראשוניות. איזיצ'יפ מסרה שכל הלקוחות של NP4 יעברו ל-NP5 עד לשנה הבאה. אם אני מסתכל על כל מוצר ומוצר, הסנטימנט הוא מאוד חיובי. ה-NPS מתקדם ולראשונה איזיצ'יפ בחרו את TSMC ולא את מארוול, צעד שיאפשר להגדיל את ההכנסות בצורה משמעותית" .
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות