"חלוקת הדיבידנד של פלאזה משרתת את האינטרס של מוטי זיסר בלבד"

הנאמנים והנציגות למחזיקי אגרות החוב של פלאזה (סדרות א' ו- ב') יוצאים נגד הניסיון של אלביט הדמיה לאלץ את פלאזה לחלק דיבידנד
 | 
מוטי זיסר, צילום: יח"צ
הנאמנים והנציגות למחזיקי אגרות החוב של פלאזה (סדרות א' ו- ב') יוצאים נגד הניסיון של אלביט הדמיה לאלץ את פלאזה לחלק , ומנסים למנוע את המהלך המדובר בטענה שהיא נעשית שלא כדין.

במכתב, שעותק ממנו נשלח בין השאר ליו"ר אלביט הדמיה, שמעון יצחקי, נכתב שחלוקת הדיבדידנד מהווה הפרה של מצגים והתחייבויות, שניתנו ודווחו לציבור של המשקיעים בניירות ערך, ושהם נועדו לשרת אינטרסים של המנכ"ל, מוטי זיסר.

"דיבידנד זה, העומד על סכום של כ- 30 מיליון , אינו מהותי ביחס לכלל חובות אלביט, ולכאורה גם חלקה של אלביט בדיבידנד זה - כ- 93.75 מיליון ש"ח ברוטו ישולם ברובו לנושה ספציפי", נטען במכתב.

עורכי הדין אף טענו שחלוקתו תפגע באופן חמור ובלתי הפיך לא רק בפלאזה ובמחזיקי אגרות החוב שלה, אלא גם באלביט עצמה, ובמיוחד בכלל מחזיקי אגרות החוב שלה, במיוחד לאור העובדה שאחד "המקורות" המהותיים ביותר של אלביט לצורך פירעון חוב עצום זה הינו החזקתה בפלאזה.

לסיום נכתב: "מצבה הפיננסי העגום של אלביט, החייבת, בין היתר, כ- 2.1 מיליארד שקלים למחזיקי אגרות החוב שלה, וכן מצבה הפיננסי הקשה והמאתגר של פלאזה, החייבת, בין היתר, כ- 1.3 מיליארד ש"ח למחזיקי אגרות החוב שלה אינו יכול לאפשר לה חלוקת דיבידנד."
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה