לאומי פרטנרס תשתף פעולה עם אחד מבנקי ההשקעות המובילים באיטליה

זרוע הבנקאות להשקעות של קבוצת לאומי, חתמה על הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי עם BANCA IMI, המהווה את זרוע הבנקאות להשקעות של Intesa SanPaolo, קבוצת הבנקאות הגדולה באיטליה
 | 
(קרדיט: Getty images Israel)
לאומי פרטנרס, זרוע הבנקאות להשקעות של קבוצת לאומי, חתמה על הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי עם BANCA IMI, מבנקי ההשקעות המובילים באיטליה, המהווה את זרוע הבנקאות להשקעות שלIntesa SanPaolo, קבוצת הבנקאות הגדולה באיטליה המנהלת למעלה מכ- 5,600 סניפים ומעל לכ-11 מיליון לקוחות.

במסגרת שיתוף הפעולה, לאומי פרטנרס בשיתוף הבנק האיטלקי, יספקו שירותי ייעוץ בעסקאות מיזוגים ורכישות, לחברות ישראליות בכל הקשור לשוק האיטלקי ולחברות איטלקיות ובכל הקשור לעסקאות הנוגעות לישראל. בלאומי פרטנרס זיהו את הביקוש העולה בתחום בקרב חברות בינוניות עד גדולות (MIDDLE MARKET), שמחפשות אלטרנטיבות להתפתחות בשווקים בינלאומיים ויזמו את שיתוף הפעולה עם הבנק האיטלקי על מנת להרחיב את סל השירותים לחברות בתחום זה.

עודד טל, מנהל תחום המיזוגים ורכישות בלאומי פרטנרס אמר היום: "כחלק מפיתוח תחום המיזוגים והרכישות של לאומי פרטנרס, אנו פועלים ליצירת שיתופי פעולה עם בנקי השקעות בינלאומיים שאינם פועלים בישראל, על מנת לסייע לחברות ישראליות ובין לאומיות לבצע עסקאות בארץ ובחו"ל".

ירון בלוך, מנכ"ל לאומי פרטנרס, הוסיף: "שיתוף פעולה זה מקנה ללאומי פרטנרס יתרון יחסי מובהק בתוך מכלול האפשרויות שאנו מציעים ללקוחותינו, בישראל ובחו"ל, ונעשה בהתאם לתוכנית האסטרטגית של לאומי פרטנרס לפתוח אפשרויות רבות יותר בפני לקוחותיה, הן בארץ והן בחו"ל."
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה