הרווח של אליאנס זינק ב-310% ל-8.6 מיליון דולר

איזיה צ'צ'יק, יו"ר אליאנס: "אליאנס שהיתה לאורך שנים חברה בקשיים הפכה לאחת מהחברות הרווחיות והמצליחות במגזר התעשייתי"
 | 
אלווריון
חברת אליאנס העוסקת בתחום הצמיגים, בעיקר למגזר החקלאות-עבודות עפר ותעשיה, פרסמה היום את תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון של 2012.

הרווח הנקי ברבעון הראשון של 2012 הסתכם בכ-8.6 מליון דולר לעומת רווח של כ-2.1 מילון דולר ברבעון המקביל אשתקד והפסד של כ-0.7 מיליון דולר ברבעון הקודם. הכנסות החברה ברבעון הראשון של 2012 הסתכמו בכ-122 מיליון דולר לעומת הכנסות של כ-97 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד (גידול של כ- 26%).

אליאנס שהיתה שנים ארוכות חברה שסבלה מקשיים ופשיטות רגל עברה בשנים האחרונות מספר מהלכי התייעלות שהביאו אותה להשגיה הנוכחיים. בין השאר - התמקדות בייצור צמיגים טכנולוגיים והעברת ייצור הצמיגים הקונבנציונליים למפעלי הקבוצה בהודו, השקעה רבה בפיתוח צמיגים חדשים (למעלה מ-80 צמיגים חדשים ב-2011) כשחלקה בתמיכת המדען הראשי. גם רכישת חברת הפצה בארה"ב, שהיתה בתהליכי פשיטת רגל ועברה בהצלחה את כל תהליכי ההבראה, תרמה רבות ליכולת החדירה לשוק האמריקאי ולמכירות החברה.

איזיה צ'צ'יק, יו"ר אליאנס: "אליאנס שהיתה לאורך שנים חברה בקשיים הפכה לאחת מהחברות הרווחיות והמצליחות במגזר התעשייתי. תהליכי ההתייעלות והשיפור שהחלו בשנת 2002, נמשכו ביתר שאת מאז רכישת החברה ע"י קרן הפרייווט אקוויטי WARBURG PINCUS - ומשפחת מהנסריה מהודו - הביאו את החברה למחזור של כ-400 מליון דולר בשנת 2011".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה