אלווריון שוקלת את מכירת פעילות ה-WiMAX, ייתכנו פיטורי עובדים

החברה שוקלת את המשך פעילות חטיבת ה-WiMAX. חזי לפיד, נשיא ומנכ"ל החברה אמר אתמול לאחר פרסום הדוחות: "אנו מקווים לספק מידע נוסף אודות השינויים בתוכניותינו וביעדינו בטווח הקרוב"
 |  (1)
חזי לפיד
חברת {אלווריון} המספקת פתרונות עבור מגוון יישומים בפס-רחב אלחוטי שוקלת את המשך פעילות חטיבת ה-WiMAX ועשויה לפעול למכירת הפעילות, כך לפי ההערכות בשוק. לא מן הנמנע כי החברה תבצע פיטורים של עשרות בודדות של עובדים.

החברה דיווחה אתמול על תוצאותיה הכספיות לרבעון מהן עולה כי ההכנסות הסתכמו ב-33.3 מיליון דולר, ירידה של 19.4% מ-41.2 מיליון דולר ברבעון הרביעי של 2011, וירידה של 28.4% מ-46.5 מיליון דולר ברבעון הראשון של 2011. ההפסד הנקי על בסיס GAAP הסתכם ב-11 סנט למניה, וההפסד הנקי על בסיס non-GAAP הסתכם ב-9 סנט למניה.

חזי לפיד, נשיא ומנכ"ל אלווריון, הגיב אתמול עם פרסום הדוחות ואמר: "יש לנו תמיכה מלאה ממועצת המנהלים לפעול לשיפור והגדלת הערך למשקיעים. בנוסף, אנו פועלים במהירות לערוך את השינויים הדרושים לשם יצירת חיובי מפעילותנו".

"אנו צופים צמיחה בהכנסות ושיפור הרווחיות בחטיבה המשולבת של מוצרים בתדרים בלתי מורשים, ומכוונים להפחתה משמעותית במזומן המשמש לפעילויות תפעוליות ברבעון השלישי, כמו גם תזרים מזומנים תפעולי לפחות מאוזן ברבעון הרביעי. אנו מקווים לספק מידע נוסף אודות השינויים בתוכניותינו וביעדינו בטווח הקרוב", כך לפי לפיד.
תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  גרוב
  אלווריון 17/05/2012 09:26
  הגב לתגובה זו
  0 0
  יוחזר המנכל הקודם לאלתר המצב היה דבש לעומת המצב כעת
  סגור