השביתה הגדולה: 255 רשויות מקומיות לא יספקו שירותים; דוחות יחולקו?

השירותיים העירוניים יושבתו: לא יחולקו דוחות חנייה, לא תפונה האשפה והרחובות לא ינוקו. מנגד הלימודים יתקיימו כסידרם
|
(3)
השביתה הגדולה החלה:
ראשי הרשויות המקומיות הזהירו והתריעו כבר חודשים והיום זה קורה: 255 רשויות מקומיות פצחו בשביתה ללא הגבלת זמן. הסיבה: ראשי הרשויות מוחים על הכוונה להלאים את כספי הפיס ועל ביצוע שינויים בהקלות תשלומי הארנונה שעל פי דעתם תטיב עם מגזרים מסויימים.

אתמול הסתיימה ללא הצלחה הפגישה בין נציגי ראשי הרשויות לבין ראש הממשלה בנימין נתניהו. נתניהו לא הסכים להיענות לדרישותם וקרא ליו"ר מרכז השלטון המקומי, שלמה בוחבוט "להימנע מטלטול המשק בשביתה כללית".

בתום הפגישה עם רה"מ, התכנסו ראשי הרשויות להתייעצות מכרעת בסיומה החליטו בכל זאת שלא לקבל את הצעתו של נתניהו ולקיים את השביתה כמתוכנן.

לאור כך היום מתעוררים התושבים בכל אחת מהרשויות השובתות לבוקר של שיבושים: עובדי הרויות המקומיות לא יעבדו והמשרדים יהיו סגורים לקבל.
לא יינתן מענה טלפוני, אולם המוקדים העירוניים יעבדו במתכונת חירום בלבד. הפקחים לא יחלקו דוחות חנייה ולא יהיה שיטור עירוני. לא יתבצעו עבודות ניקיון ולא תפונה האשפה מהרחובות. הספריות העירוניות יהיה סגורות. לא יהיה פיקוח עירוני והנדסי. שירותי הרווחה יהיו סגורים. שיבושים במערכת החינוך: סייעות וגננות בחינוך המיוחד, נהגי הסעות ומאבטחים, מורים בחטיבות העליונות ישתתפו באספות הסברה.

השביתה לא תפגע במערכת החינוך שתפעל כרגיל. בחינות הבגרות יתקיימו כסדרן, מוסדות החינוך יאובטחו וגני הילדים יעזרו בסיוע של הורים מתנדבים במקום הסייעות.
תגובות לכתבה(3):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 2.
  ראשי הרשויות אבדו את דרכם
  yanshuff1 16/01/2012 08:56
  הגב לתגובה זו
  0 0
  הם אינם מבינים את תפקידים .משכורות עתק של 30 עד 50 אלף לכול מיני בכירים בהפעלת חוגים הזויים.גינות פאר ,בזבוז מים. תאורה והוצאות חשמל מוגזמים.מכוניות שרד. בטחון כאילו יש מלחמה. דיי תתעוררו ותפסיקו לסחוט את התושבים.
  סגור
 • 1.
  רק לא הספריה העירונית
  מיץ פטל 16/01/2012 08:50
  הגב לתגובה זו
  0 0
  היום רציתי להחזיר את הספר שפילחתי לפני 20 שנה
  סגור
 • 1
  2 16/01/2012 08:58
  הגב לתגובה זו
  0 0
  ל1 גרמת לי לצחוק על הבוקר כל הכבוד
  סגור
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות