אלקטרה תקים מעונות ל-1600 סטודנטים בבר אילן בהיקף של כ-550 מיליון שקל

אלקטרה זכתה במכרז להקמת מתחם מעונות הסטודנטים באוניברסיטת בר-אילן. ההכנסות בתקופת התפעול והאחזקה מוערכות בסך של כ-36 מיליון שקל לשנה

 | 
איתמר דויטשר, צילום: יח"צ
קבוצת אלקטרה דיווחה היום (ד') על זכייתה במכרז לתכנון, הקמה ותפעול של מתחם מעונות הסטודנטים באוניברסיטת בר אילן בהיקף כולל של כ-550 מיליון שקל. הקמת הפרויקט מתוכננת לתקופה של 3 שנים, והוא יופעל במתכונת של פרויקט BOT (מימון, הקמה ותפעול) בזכיינות לתקופה של 25 שנה. במסגרת הפרויקט, יאוכלסו 1600 סטודנטים ב-8 מבנים. כיום, ישנם 6 מבנים אותם אלקטרה צפויה לשפץ ו-2 מבנים נוספים שיבנו בחלק המזרחי של הקמפוס, בסמוך לשטחים המסחריים החדשים שיוקמו.
ההשקעה הכספית של אלקטרה -0.22% אלקטרה 98,000 -0.22% אלקטרה בסיס:98,220 פתיחה:98,220 גבוה:98,000 נמוך:97,560 תמורה:1,571,883 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: בפרויקט במהלך תקופת ההקמה מוערכת בסך של כ-350 מיליון שקל, והוצאות תפעול ואחזקה בהיקף מוערך של כ-120 מיליון שקל. כאשר ההכנסות בתקופת התפעול והאחזקה מוערכות בסך של כ-36 מיליון שקל לשנה.
ביזפורטל מגייסת כתבי שוק הון ביזפורטל מגייסת כתבי שוק הון
במסגרת המכרז תהיה אלקטרה אחראית על תכנון, מימון, שיפוץ, תפעול, תחזוקה וניהול של שישה מבני מעונות סטודנטים קיימים, בניית שני מבני מעונות חדשים ומרכז לשירותים נילווים של האוניברסיטה. בנוסף, תוענק אופציה לתכנן, לממן, להקים, לתפעל, לתחזק ולנהל את מרכז הספורט באוניברסיטה. במסגרת הפרויקט יוקם מרכז שירותים ששטחו  2650 מ"ר והוא יכלול, בין היתר, מרכול, בנק, כיתות לימוד, מרפאות ועוד.
לדברי איתמר דויטשר, מנכ"ל אלקטרה, "אנו שמחים וגאים על הזכייה במכרז המאפשרת לקבוצת אלקטרה לתרום מניסיונה ויכולותיה המקצועיות בכל התחומים הנדרשים, שבזכותם תשלים את הפרויקט תוך עמידה בלוחות זמנים ובסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות וביצוע. זכיה זו מצטרפת לזכייה של אלקטרה במכרז היוקרתי להקמת המטה הגלובלי של 'טבע' ברעננה, ומהווה נדבך נוסף ביישום אסטרטגית הצמיחה של הקבוצה, וביטוי לחוסנה ומיצובה כאחת מהקבוצות הקבלניות המובילות בישראל עם צבר עבודות של כ-10 מיליארד שקל".
 
מנכ"ל אוניברסיטת בר-אילן, מנחם גרינבלום, ציין כי "הפרויקט ישפר עוד יותר את השירות לסטודנטים באוניברסיטה. לצד הפעילות האקדמית והמחקר, יש חשיבות רבה לשירות הניתן לסטודנטים. הפרויקט יגדיל את ההיצע  במעונות ביותר מאלף וחמש מאות  מיטות חדשות ומשופצות ברמה גבוהה מאד".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה