בבילון תשקיע 2 מיליון דולר נוספים במכשיר השקעה CLO

ההשקעה תהיה בדרגת הון בסכום כולל של עד לכ-1.76 מיליון דולר; מכשיר ההשקעה צפוי להיות מונפק בחודש מאי 2018
 |  (2)
בבילון, צילום: Bizportal
בבילון תבצע השקעה נוספת של עד 2 מיליון ערך נקוב בניירות ערך מגובי נכסים (CLO) בדרגת הון בסכום כולל של עד לכ-1.76 מיליון דולר. מכשיר ההשקעה צפוי להיות מונפק בחודש מאי 2018.
ניירות ערך אלו (CLO) הינן מכשיר איגוח הלוואות בנקאיות, המונפק על פי תשקיף ומורכב ממכשירי חוב ושכבת הון, המגובים בנכסי החברה המנפיקה, שהינם תזרימי המזומנים שישולמו על ידי החברות הלוות את ההלוואות הבנקאיות שבבסיס ה-CLO ועל ידי הביטחונות המגבים את אותן הלוואות.
ביזפורטל מגייסת כתבי שוק הון ביזפורטל מגייסת כתבי שוק הון
הניירות מוצעים ברצועות חוב מדרגות שונות, אשר התשואה הצפויה בגינן הינה ביחס ישר לרמת הסיכון המאפיינת אותן, וכן ברצועת Equity, הנחותה לרצועות החוב, שהתשלום למחזיקים בה כפוף ויבוצע לאחר פירעון מלא של כל רצועות החוב שהונפקו לאותו מכשיר.
לכל CLO יש מנהל ונאמן: מנהל ה-CLO אחראי על הניהול השוטף של ה-CLO, בוחן ובוחר את הרכב ההלוואות המהוות את צד הנכסים של ה-CLO, בהתאם לבחינה וניתוח של ההלוואות הנ"ל ובהתאם לקריטריונים שנקבעו בתשקיף ה-CLO כגון: מגבלות פיזור סקטוריאלי וגאוגרפי, מגבלות דירוג ההלוואות ועוד; הנאמן פועל כסוכן מטעם המשקיעים, הינו המחזיק החוקי בנכסי ה-CLO והאחראי על זרם ההכנסות והתשלומים למשקיעי ה-CLO, והכל במועדים ובהתאם להוראות ולתנאי התשלום שנקבעו בתשקיף ובכתב הנאמנות לפיו מונה.
התשלום למשקיעי ה-CLO ,מבוצע במועדים ובתנאים שנקבעו בתשקיף, בהתאם לבכירות הרצועה בה השקיע כל אחד מהמשקיעים, לאחר תשלום עמלות והוצאות ניהול ה- CLO, כאשר יתרת המזומנים לאחר ביצוע כל התשלומים (ככל שתיוותר), תשולם למחזיקי רצועת ה- Equity.
תגובות לכתבה(2):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 2.
  תודה על המידע
  יבגני 10/04/2018 16:25
  הגב לתגובה זו
  0 0
  כדאי להשקיע ?
  סגור
 • 1.
  מעולם לא קראתי ידיעה כל כך משובשת תחבירית ולוגית
  יוד 10/04/2018 15:33
  הגב לתגובה זו
  0 0
  למרות שה בסהכ ידיעה פשוטה
  סגור