//

הנפקת הבינלאומי גרפה ביקושים של פי 3 מהסכום - 1.2 מיליארד ש'

הביקוש הכולל של הגופים הללו הסתכם לכדי 1.2 מיליארד שקל, כאשר סכום הגיוס עומד על 440 מיליון שקל, כ-380 מיליון מתוכם מיועדים למשקיעים המוסדיים ובהמשך יונפק שאר הסכום לציבור
 | 
(1)
צדיק בינו, צילום: יח"צ
ל-Bizportal נודע הערב (ב') כי הבנק הבינלאומי הנפיק כתבי התחייבות נדחים (סדרה כ"א), המדורגת Aa2 עם אופק שלילי על ידי מדרוג שזכו לביקושים של יותר מפי 3 מהסכום המבוקש. הסדרה נושאת שנתית בשיעור של 1.4% והינה בעלת של 5.7 שנים. מחיר כתבי ההתחייבות הנדחים נקבע לפי המדינה הצמוד למדד המחירים לצרכן בתוספת שנקבעה במכרז שעומדת על 0.9%. הסדרה צמודה לאג"ח מדינה הצמוד למדד המחירים לצרכן.

נציין כי בהשוואה להנפקת החוב של מקורות שהתקיימה היום בה גייסה חברת המים הלאומית מיליארד שקל, והמרווח מעל לאג"ח מדינה צמוד מדד (2%) נקבע על 1.18%, הרי שבהנפקת הבנק הבינלאומי ביקושי היתר הכתיבו מרווח נמוך יותר של 0.9% מעל לאג"ח המדינה צמוד המדד.

את ההנפקה הוביל לידר הנפקות, כאשר שאר הגופים שהשתתפו בהנפקה היו מנורה מבטחים חיתום, כלל פיננסים חיתום, רוסריו קפיטל, מיטב הנפקות וברק קפיטל. הביקוש הכולל של הגופים המוסדיים הסתכם לכדי 1.2 מיליארד שקל, כאשר סכום הגיוס עומד על 440 מיליון שקל, כ-380 מיליון מתוכם מיועדים למוסדיים ובהמשך יונפק שאר הסכום לציבור.
תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  מקורות זה מחמ 13 שנים ופרטי (לא סחיר) - תלמד מימון כתב
  מוסדי 22/04/2013 22:02
  הגב לתגובה זו
  3 0
  תשווה תפוחים לתפוחים
  סגור