ברגע האחרון: אופציית ההשקעה של אלשטיין בגנדן תוארך ל-28 באפריל

האופציה המדוברת ניתנה לאלשטיין בחודש ספטמבר, ומאפשרת לו להשקיע סכום של עד 75 מיליון דולר בגנדן
 | 
אדוארדו אלשטיין, צילום: יח"צ
ממש ברגע האחרון, כאשר תמה ההארכה עליה סיכמו אדוארדו אלשטיין ונוחי דנקנר לפני מספר חודשים, פירסמה החברה הודעה לפיה אופציית ההשקעה של אלשטיין תוארך עד לתאריך ה-28 באפריל.

בד בבד, דיווחה החברה כי אתמול (ד') קיבלו בעלי השליטה הקיימים, לרבות אלשטיין, מכתב מטעם הממונה על שוק ההון אליו צורפה טיוטה סופית של היתר שליטה מעודכן בקבוצת כלל . מכח מכתב זה, יהיה מורשה אלשטיין להחזיק בשליטה בקבוצת כלל ביטוח באמצעות שליטה משותפת שלו ושל נוחי דנקנר בגנדן. השליטה תתאפשר ככל שתמומש אופציית ההשקעה בגנדן בידי אלשטיין.

בין חברת גנדן לאיש העסקים סוכם על הארכת האופציה בשל "ההתקדמות החיובית ומשביעת הרצון במגעים להסדר עם מחזיקי אגרות החוב של החברה כמשתקף בין היתר בהסכמה מחודש מארס 2013 עם נציגות מחזיקי אגרות החוב של החברה על עקרונות ההסדר. בנוסף, תינתן ארכה לאור העובדה שלמועד זה טרם הושלם ואושר ההסדר האמור ולאור רצונם ההדדי של גנדן והמשקיע לקדם ההשקעה על ידי המשקיע".

בד בבד, נמסר כי תקופת ההארכה תנוצל במטרה "להגיע להבנות ושביעות רצון בין הצדדים ונציגות מחזיקי האג"ח של החברה". האופציה הייתה אמורה להתממש אתמול, זאת לאחר שלפני מספר חודשים הודיעה החברה על ארכה נוספת במועד המימוש. האופציה המדוברת ניתנה לאלשטיין בחודש ספטמבר, ומאפשרת לו להשקיע סכום של עד 75 מיליון דולר בגנדן.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה