לראשונה מאז 2006: אברות עברה לרווח נקי של 0.1 מיליון שקל ב-2012

החברה הציגה גידול של 13% בהכנסות לרמה של 136 מיליון שקל בהשוואה לאשתקד. מנכ"ל החברה: "באברות מתקיים שילוב של בעלים מחוייבים, הנהלה ממוקדת וצוות עובדים מקצועי ומסור"
|
אברות, צילום: Bizportal

חברת אברות 0% אברות 34.3 0% אברות בסיס:34.3 פתיחה:34.3 גבוה:0 נמוך:0 תמורה:-- לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: , שעוסקת בתחום הייצור, צביעה וציפוי של צנרת, דיווחה היום (ד') על התוצאות הכספיות לרבעון הרביעי של 2012 ולשנה כולה. החברה דיווחה על שיפור ברווחיות לאחר שנקטה בצעדי התייעלות נרחבים בשנים האחרונות, שהעבירו אותה לרשום של 9 מיליון שקל ב-2012 בהשוואה להפסד תפעולי של 0.6 מיליון שקל ב-2011.

בשורת ההכנסות נרשם גידול של 13% לרמה של 136 מיליון שקל. ברבעון הרביעי החברה הציגה תזרים חיובי מפעילות שוטפת בסך של 20 מיליון שקל, זאת בהשוואה לתזרים מזומנים של 4.5 מיליון שקל בלבד ב-2011.

תחום הציפוי ועטיפת צנרת הפלדה מהווה את מגזר הפעילות העיקרי של החברה. במגזר זה רשמה החברה הכנסות של 102 מיליון שקל, תחום הפלסטיק ריכז הכנסות שהסתכמו בכ-21 מיליון שקל ורשם מעבר לרווח תפעולי של כ-900 אלף שקל בהשוואה להפסד תפעולי של כ-2.5 מיליון שקל בשנה שעברה.

צביקה בר, מנכ"ל החברה, ציין בתגובה לתוצאות הכספיות: "אנו מרוצים מאוד מהתוצאות הכספיות של החברה בשנת 2012. במהלך השנה, המשכנו בצעדי ההבראה בחברה ובהרחבת השיווק והמכירות. מהלכים אלו אפשרו לחברה להגדיל את היקף המכירות וכן, להציג רווח בשורה התחתונה למרות עלויות המימון הגבוהות של החברה".

אבנר גפני, יו"ר אברות, ציין בתגובה כי "המוניטין החיובי של החברה והחוסן הפיננסי הנוכחי שלה- מאפשר לנו להגדיל את חלקנו בפרויקטים אלו וכתוצאה מכך להרחיב את בסיס לקוחותינו והפרויקטים אותם מבצעת החברה. צינור הפלדקס הייחודי, מספק לנו יתרון נוסף על פני המתחרים ובכוונתנו להמשיך את שיווקו בארץ ובחו"ל".

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות