חבס מקבלת חמצן: 'מכתב ויתור' מהבנקים להקלה זמנית בתנאי ההלוואה

החברה שצריכה להחזיר הלוואה בסך 55 מיליון אירו, קיבלה אישור להפר את תנאיה למשך תקופה קצרה, ובתנאי שתמשיך במו"מ עם בעלי האג"ח
|
הרצל חבס
חברת חבס מודיעה היום לבורסה כי קיבלה מכתב וויתור מאת הבנקים המממנים את ההשקעה ב-NSI, ולפיו יבוצע שינוי זמני בתנאי ההלוואה בתקופת התאריכים שבין ה-25/3 ועד ה-5/4. הודעה זו הינה בהמשך לדיווח שפורסם לפני מספר שבועות לפיו החברה בוחנת פניה אל הבנקים המממנים את השקעתה במניות NSI N.V מטרה לבקש שינוי זמני בתנאי ההלוואה.

בכתב הוויתור ניתנה הסכמה מצד הבנקים כי "יחס ה-LTV (היחס בין סכום ההלוואה לשוויון הבורסאי של המניות) לא יעלה על 55%, זאת בתנאי שבתקופת הריפוי המשא ומתן המתנהל בין החברה למחזיקי האג"ח שלה יימשך או יסתיים לשביעות רצון הבנקים המממנים".

כידוע, זה מכבר הצטרף חבס באופן רשמי לגל הסדרי החוב במשק, זאת לאחר שמניית החברה איבדה כ-70% מערכה בחודשים האחרונים והאג"חים האמירו לתשואות זבל של מעל 200%.

בדיווח הקודם מסרה החברה כי הירידה המשמעותית הנוספת בשערי מניות NSI N.V המוחזקת על ידי החברה בשיעור של כ-20.54%, עומדת החברה בפני קשיים משמעותיים במימוש התוכניות העסקיות המתוכננות שלה כפי שהיו עד למועד הקודם.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות