אלון רבוע הכחול תמכור שישה סניפים למחסני השוק ב-16 מיליון שקל

במאמץ לשפר את הרווחיות התפעולית, החליטה רשת הקמעונאות למכור זכויות בשישה סניפים. בעבר היו פרסומים על כך שרמי לוי מתעניינת בעסקה לרכישת 40 סניפים, אך היום מתברר כי הוא מחוץ לתמונה
 | 
דודי ויסמן
איש העסקים דודי ויסמן על הסכם למכירת שישה סניפים, אך לא לאיש העסקים רמי לוי. חברת {אלון רבוע כחול} דיווחה היום כי חתמה על הסכם למכירת שישה סניפים הנמצאים בבעלות חברת הבת מגה בתמורה ל-16 מיליון שקל. בצד הרוכש עומדת רשת הדיסקאונט מחסני השוק.

הסניפים המדוברים משתרעים על שטח של 10,241 מ"ר. שניים מבין הסניפים ממוקמים בעיר אשדוד. ארבעת הסניפים האחרים נמצאים בקרית מלאכי, צפת, טבריה וביתר עלית.

המהלך הנוכחי למכירת הסניפים הינו חלק ממהלך התייעלות שבו נוקטת אלון הרבוע הכחול. בדוחות הרבעון הראשון כתבה החברה כי היא מתכננת לצאת מכ-10 סניפים מפסידים אשר נמצאים בבעלות. המטרה המוצהרת הינה שיפור הרווח התפעולי של חברת הקמעונאות.

בעבר היו פרסומים בכלי התקשורת על כך שרמי לוי נמצא במגעים לרכישת 40 סניפים מידי מגה. היום התברר כי לוי אינו נמצא בצד הרוכש של הסניפים. נכון לסוף מארס הפעילה הרשת 215 סניפי סופרמרט לפי החלוקה הבאה: 117 סניפים של 'מגה בעיר', 70 סניפים של 'מגה בול', 17 סניפים של 'שפע שוק' ו-20 סניפים של 'עדן טבע מרקט.

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה