הכנסות קליל תעשיות הסתכמו בכ-88.9 מיליון שקל; הרווח הנקי - כ-10 מיליון שקל

יצרנית מערכות האלומיניום המובילה בישראל מדווחת על שיפור בתוצאות לעומת הרבעון השלישי והרביעי של 2011 בהם הציגה האטה בתוצאות העסקיות
|
אלווריון
חברת קליל תעשיות, יצרנית מערכות האלומיניום המובילה בישראל, בשליטת צור דבוש ובניהולו של אריה (ריצ'י) ריכטמן, מסכמת את הרבעון הראשון של 2012 עם שיפור בתוצאות בהכנסותיה וברווחיה לעומת הרבעון הקודם עם זאת הרווח הנקי ירד בהשוואה לרבעון המקביל.

הכנסות החברה הסתכמו בכ-88.9 מיליון שקל, לעומת כ-81.5 מיליון שקל ברבעון הקודם (הרביעי של 2011) ובדומה להכנסות של הרבעון המקביל אשתקד שעמדו על כ- 89 מליון שקל.

הרווח הגולמי של קליל ברבעון הראשון הסתכם בכ-25.7 מיליון שקל, לעומת כ-22.4 מיליון שקל ברבעון הקודם ובהשוואה לרווח של כ-27.7 מיליון שקל ברבעון הראשון בשנת 2011. הרווח הנקי, המיוחס לבעלי המניות, הסתכם בכ- 10 מיליון שקל, בהשוואה לכ-7.4 מיליון שקל ברבעון הקודם, ולעומת כ-12.1 מיליון שקל ברבעון הראשון של 2011, שכלל הכנסה חד פעמית.

אריה 'ריצ'י' ריכטמן, מנכ"ל קליל: "ברבעון הראשון של 2012 חזרה קליל להציג שיפור בפעילותה, וזאת הן לאור עליה בביקושים, והן הודות להגדלת נתח השוק שלנו באמצעות פעילות שיווק ממוקדת ואסטרטגיה של הרחבת מעגל הלקוחות הפוטנציאליים. קליל ממשיכה לחזק את מובילותה בתחום הפרופילים והחלונות, ואנו שוקדים כיום על פיתוח מוצרים ייחודים נוספים שייכנסו אל השוק בהמשך השנה".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות