דוד ברוך, מנכ"ל בית ההשקעות אקסלנס נשואה, הודיע על פרישתו

עוזי דנינו, מי שכיהן בשנה האחרונה כיו"ר אקסלנס נשואה, מונה לתפקיד מנכ"ל בית ההשקעות. במהלך כהונתו של ברוך הפך בית ההשקעות לשני בגודלו בישראל
|
(5)
דוד ברוך
דוד ברוך, מנכ"ל בית ההשקעות אקסלנס נשואה, הודיע למועצת המנהלים של החברה על רצונו לסיים את תפקידו כמנכ"ל בית ההשקעות, לאחר 5 שנים. עוזי דנינו, מי שכיהן בשנה האחרונה כיו"ר אקסלנס נשואה, מונה לתפקיד מנכ"ל בית ההשקעות.

ברוך אשר שימש במשך 9 שנים במנכ"ל בנק ירושלים תיפקד כמנכ"ל אקסלנס נשואה החל מתחילת 2008 במקומו של גיל דויטש. שכרו שפורסם אז עמד על כ-105,000 שקל לחודש ומענק שנתי של 1% מהרווח הנקי של החברה. נציין כי במהלך תקופתו של ברוך גדלו הנכסים המנוהלים של בית ההשקעות מ-43 מיליארד שקלים ל-68 שקלים וכן בית ההשקעות הפך לשני בגודלו בישראל.

נזכיר כי בחודש מארס פקדה את דוד ברוך טראגיה משפחתית קשה כאשר בנו בן ה-21 נפטר. רועי ברוך שהיה אז חייל בחופשה, התמוטט לאחר יום הולדתו ה-21 בביתו ברעננה ומת בבית החולים.

דוד ברוך, מנכ"ל אקסלנס נשואה מסר: "השנים האחרונות היו שנים חוויתיות ומאתגרות, במהלכן ליווינו שני משברים כלכליים, סדרה של שינויים מבניים ורגולטורים ששינו את פני השוק, שינוי בטעמי הצרכן הפיננסי הישראלי ומהלכים עסקיים שונים".

"אמנם, זאת עדיין לא שעת הפרידה, אולם בכל זאת אני רוצה לנצל הזדמנות זאת, כדי להודות לכל האנשים שעבדו לצידי בשנים האחרונות באקסלנס על האמון, התמיכה והחברות שקיבלתי במהלך השנים. היתה לי הזכות לעבוד לצד אנשים מיוחדים ולהוביל מאות עובדים ומנהלים מוכשרים, בתקופה בה ידע השוק שינויים רבים", הוסיף ברוך.

"אני מעביר לידיו הנאמנות של עוזי דנינו בית השקעות מוביל בכל פרמטר – פיננסי ותדמיתי עם צוות עובדים ומנהלים המקצועי הטוב ביותר בשוק ואני סמוך ובטוח שכך גם יהיה בעתיד", כך לפי ברוך.

עוזי דנינו, מסר: "לאחר תקופת היכרות ועבודה כיו"ר החברה בשנה האחרונה, אני רואה בפני אתגר להמשיך להצעיד את אקסלנס כבית השקעות מוביל בישראל בתקופה מורכבת שכזאת. אני סמוך ובטוח כי בזכות ההון האנושי של עובדי ומנהלי אקסלנס נעמוד באתגרים אלה. אני מודה לדוד על העשייה הרבה, התמיכה והחברות ובטוח שיוכל להמשיך ולהביט על אקסלנס בגאווה גם לאחר פרישתו".

טרם כניסתו לאקסלנס כיהן דנינו, 55, כסמנכ"ל בבנק מזרחי טפחות, מנהל החטיבה לנכסי לקוחות וייעוץ ודירקטור בחברות בנות ויו"ר החברה לנאמנות. קודם לכך היה סגן מנהל החטיבה העסקית בבנק מזרחי טפחות ונציג הבנק בקרן השקעות "מוסטנג". במקביל הוביל את הקמת חברת "פקטורינג" ובניית פלטפורמה למינוף וסינרגיה של החטיבה העסקית והקמעונאית. דנינו, נשוי+ 4, הנו בעל תואר ראשון ושני במינהל עסקים.
תגובות לכתבה(5):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 4.
  ביקש לפרוש לפני חודשיים אך פרש רק עכשיו לאחר מציאת מחלי (ל"ת)
  רוני 23/05/2012 12:57
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 3.
  דנינו בהצלחה (ל"ת)
  שלומי 23/05/2012 09:35
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 2.
  ברוך שפטרנו מעונשו של זה !!!!
  דנקנר 22/05/2012 20:18
  הגב לתגובה זו
  0 2
  השבח לאל...
  סגור
 • קשה לראות מישהו מצליח ומוכשר אה? (ל"ת)
  צרות עין 24/05/2012 01:10
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 1.
  עלאק פרישה............ (ל"ת)
  פיטרו אותו 22/05/2012 17:09
  הגב לתגובה זו
  0 2
  סגור
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות