תבנה תחנה באתר גאותרמי במסגרת הסכם BOT עם חברת GDC הקנייתית

GDC היא חברה ממשלתית שהוקמה במטרה להאיץ את קצב הפיתוח של אתרים גיאותרמיים בקניה. דיתה ברוניצקי, מנכ"ל אורמת: "הזכייה במכרז מחזקת את מיצובה של אורמת כמובילה בתעשייה הגאותרמית"
|
(2)
יהודית ברוניצקי
חברת {אורמת} הודיעה היום כי החברה הנכדה Ormat International (חברת הבת של אורמת טכנולוגיות) זכתה במכרז לבניית תחנה באתר הגאותרמי מננגאי שבקניה במסגרת הסכם BOT עם חברת GDC הקנייתית שהיא חברה ממשלתית להאצת קצב הפיתוח של אתרים גיאותרמיים בקניה.

החברה הקנייתית קדחה באר מוצלחת ראשונה באיזור ותספק מקור גאותרמי (קיטור) שיומר לחשמל על ידי תחנת הכוח שאורמת תתכנן ותבנה. תחנת ראש הבאר הגאותרמית תהיה בהספק של שישה מגה וואט. נציין כי האיזור הגיאותרמי בקניה נמצא בשבר הסורי אפריקני וכולל כ- 14 אתרים עם פוטנציאל מוערך של כ-10,000 מגה וואט.

דיתה ברוניצקי, מנכ"ל אורמת: "הזכייה במכרז מחזקת את מיצובה של אורמת כמובילה בתעשייה הגאותרמית, ומוכיחה את המחויבות שלנו לפיתוח פרויקטים גיאותרמיים בכל רחבי העולם תוך שימוש בטכנולוגיה שלנו שמותאמת לתנאים הספציפיים של כל מאגר גיאותרמי. אנו שמחים להיות חלק מהפיתוח הגיאותרמי העתידי של קניה תוך הרחבת הפעילות שלנו כבעלים של תחנות גיאותרמיות באזור"
תגובות לכתבה(2):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 2.
  אורמת
  המאכזבת 18/02/2012 21:36
  הגב לתגובה זו
  0 0
  כו יצאה הודעה ומה? ישנה משהו ניראה לכם המניה תמשיך לרדת כמו שאמרתי כל הזמן לא יעזור על עיסקאות שתיסגור המניה גמורה כך גם החברה אני מסכים גם עים מספר 1 אני שוב אומר חוץ מלאכזב את המשקיעים אין אפילו צאנס קטן שישתנה משהו בחברה רק יורדת בלי הפסקה אני ממליץ לדוידי ליברוח מהחברה ליפני שפסיד את כל השקעתו כמו כולם שהשקיעו בחברה בהצלחה לכולם
  סגור
 • 1.
  אורמת-בית קברות לכסף,אפשר לשאול את פימי? (ל"ת)
  חפר קברים 16/02/2012 15:39
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות