צופה הכנסות של 17 מיליון דולר בלבד לרבעון הראשון של 2012

חברת ההייטק פרסמה את הדו"ח השנתי לרבעון הרביעי אשר תאם את התחזיות של החברה שסופקו לפני כחודש. החברה צפויה להפסיד 6.8 מיליון דולר ברבעון הראשון
 | 
רדויז'ן מסכמת שנה:
תוצאותיה הכספיות של חברת {רדויז'ן} לא ממש מעניינות את המשקיעים, זאת לאחר שלפני כחודש פרסמה הערכה ראשונית של הרווח ברבעון הרביעי. תשומת הלב של המשקיעים מכוונת היום דווקא לעבר התחזיות של החברה לרבעון הראשון של שנת 2012 שהן דיי חלשות.

חברת רדויז'ן עוסקת בפיתוח טכנולוגיית העברת וידאו וקול. ברבעון הרביעי הכנסות החברה הסתכמו ב-21.8 מיליון דולר. הרבעון הרביעי התאפיין במכירות חזקות מצד פעילות הוידאו של החברה שתרמו 18.1 מיליון דולר לשורה העליונה, יותר מאשר הציפיות של החברה. עם זאת, ההפסד הנקי ברבעון שחלף הסתכם ב-3.1 מיליון דולר שהם 17 סנט למניה - מעט טוב יותר מתחזיות החברה להפסד של 18-21 סנט למניה.

למרות התוצאות החיוביות, מנכ"ל החברה בועז רביב משדר אופטימיות כלפי העתיד ושביעות רצון מצמיחה רבעונית של 25% בפעילות חטיבת הוידאו. רביב ציין כי החברה השיקה את הדור החדש של מערכת הוידאו אשר מהווה צעד חשוב לקראת חזרה של החברה לכיוון רווחיות.

אך עד שהרווחיות תגיע, חברת רדויז'ן מספקת תחזית פושרת מאוד לרבעון הראשון של השנה. בחברה צופים שיסכמו את הרבעון הראשון עם מכירות של 17 מיליון דולר בלבד. ההפסד הרבעוני צפוי להסתכם ב-6.8 מיליון דולר. לשם השוואה ברבעון הראשון של 2011 הציגה החברה מכירות של 20.8 מיליון דולר והפסד של 2.4 מיליון דולר.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה