רוכשת חברת טעמים ב-15.7 מיליון ד' - הרכישה השמינית בשנה החולפת

יצרנית תמציות הטעם והריח רוכשת את חברת מיילנר המעסיקה 70 עובדים. הרכישה תגדיל את מעגל הלקוחות והיצע המוצרים של פרוטרום ותשמש כבסיס לפיתוח עסקיה של פרוטרום באמריקה הלטינית
|
אורי יהודאי
מסע הרכישות של חברת {פרוטרום} לא נפסק. היום מדווחת יצרנית תמציות הטעם והריח על רכישה של חברת טעמים בברזיל בהיקף של 15.7 מיליון דולר. מדובר ברכישה השמינית שמבצעת החברה בשנה האחרונה והשלישית מתחילת השנה.

במסגרת העסקה, רוכשת פרוטרום את רכישת חברת Mylner שעוסקת בפיתוח פתרונות טעם, הכוללים בעיקר טעמים מתוקים למשקאות ולמוצרי מאפה. לחברה יש אתר פיתוח בקרבת סאו פאולו והיא מעסיקה כ-70 עובדים. לחברה לקוחות רבים הכוללים יצרני מזון ומשקאות באזור אמריקה הלטינית.

הדיווח של פרוטרום מגלה גם שחברת מיילנר מפגינה קצבי צמיחה מרשימים ומחזור המכירות שלה צמח ב-4 השנים האחרונות בשיעור של 43%. מרמת מכירות של 6.8 מיליון דולר בשנת 2007 הסתכם מחזור המכירות של החברה ב-11.4 מיליון דולר בשנת 2011. בשנה החולפת צמחו המכירות בשיעור של 8%.

מבחינת פרוטרום, הרכישה צפויה להגדיל את מעגל הלקוחות, היצע המוצרים ואת היקף המכירות בתחום הטעמים הברזילאי. בכוונת פרוטרום לנצל את יכולות הניהול, המחקר והפיתוח, המכירות, השיווק והייצור של מילנר כבסיס חשוב לפיתוח עסקיה באזור צומח וחשוב זה.

לדברי אורי יהודאי, נשיא ומנהל העסקים הראשי של פרוטרום: "לאחר 5 רכישות מוצלחות ב-2011, פרוטרום ממשיכה לפעול להשגת יעדי הצמיחה המהירה שלה ומבצעת רכישה שלישית מתחילת 2012. פרוטרום רואה ברכישת מילנר צעד אסטרטגי חשוב וכניסה משמעותית ראשונה לתחום הטעמים בשוק הברזילאי החשוב והגדול ובשווקי אמריקה הלטינית".

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות