סקייליין חתמה על הסכם מותנה לרכישת 13 בתי מלון בארה"ב תמורת 135 מיליון דולר

 | 
בלייק ליון, צילום: יח"צ
חברת סקייליין +1.16% סקייליין 2,971 +1.16% סקייליין בסיס:2,937 פתיחה:2,937 גבוה:2,975 נמוך:2,963 תמורה:6,685 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: השקעות, המתמחה בהשקעות בנדל"ן מלונאי מניב בקנדה וארה"ב ובפיתוח קרקעות בקנדה, דיווחה היום כי חתמה על הסכם מותנה לרכישת 13 בתי מלון עסקיים בארה"ב בתמורה ל-135 מיליון דולר (לפני עלויות עסקה). סקייליין קיבלה מספר הצעות לא מחייבות מבנקים גדולים בארה"ב למימון של עד 70% מהיקף העסקה, בהלוואות ללא זכות חזרה (Non-Recourse) לתקופה של עד 10 שנים ובתנאים נוחים. יתרת עלויות הרכישה ימומנו ממקורות עצמיים של החברה וממקורות מימון חיצוניים.
במסגרת ההסכם, שילמה החברה מקדמה בסך של 1.5 מיליון דולר וקיבלה תקופת בלעדיות לביצוע בדיקת נאותות למשך 50 יום, במהלך תקופה זו תהא החברה רשאית להביא את ההסכם לכדי סיום מכל סיבה שהיא. במקרה והתוצאות של בדיקת הנאותות יהיו לשביעות רצונה של סקייליין וכפוף לקבלת האישורים להשלמת העסקה, העסקה תושלם בתוך 45 ימים נוספים מסיום בדיקת הנאותות.
בלייק ליון, מנכ"ל סקייליין: "לאחר תקופה של פעילות משמעותית לחיזוק המיצוב הפיננסי והעסקי של החברה, אשר התבטאה בין היתר במימוש של קרקעות לא מניבות ונכסים אשר מיצו את פוטנציאל ההשבחה ובהיקף כולל של למעלה מ-110 מליון דולר קנדי, יישום של תהליך התייעלות מקיף וכן חיזוק הנזילות, האיתנות הפיננסית ופריסת החוב של החברה לטווח ארוך, אנחנו עומדים לבצע מהלך עסקי משמעותי אשר יעלה את החברה מדרגה, בתחומים בהם היא מתמחה ויודעת לייצר ערך אמיתי, לאורך שנים. רכישת 13 בתי המלון בארה"ב תגדיל משמעותית את היקף הנכסים המניבים הדפנסיביים של החברה תוך שיפור תמהיל ההכנסות מבחינה גאוגרפית. אם המלונות היה נרכשים בתחילת שנת 2016, ה-NOI מהנכסים המניבים של סקייליין היה גדל בכ-87%. הרכישה צפויה לתרום לשיפור משמעותי ברווחיות ובתזרים המזומנים השוטף של החברה".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה