ישראל קנדה: מו"מ לרכישת קרקע ברחוב הרכבת ב-218 מיליון שקל

הבחרה מנהלת מו"מ לרכישת את זכויות הבעלות במקרקעין שנמצא ברחובות הרכבת והגר"א בתל אביב לצורך הקמת 173 יחידות דיור ויותר מאלף מ"ר של שטחי משרדים
 |  (2)
ברק רוזן, צילום אריק סולטן
ישראל קנדה +0.67% ישראל קנדה 404.1 +0.67% ישראל קנדה בסיס:401.4 פתיחה:400.1 גבוה:404.9 נמוך:397.9 תמורה:481,504 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: הודיעה  היום (ב') על חתימת מזכר הבנות לרכישת קרקע באזור רחוב הרכבת בתל אביב בתמורה ל-218 מיליון שקל, החברה מתכוונת להקים 137 יחידות דיור ושטחי משרדים בהיקף לפחות כ-1,066 מ"ר . החברה מתחייבת לנהל משא ומתן לחתימה על הסכם מפורט על בסיס מזכר ההבנות, במהלך תקופה של 120 יום ממועד החתימה על מזכר ההבנות.
ההסכם יכלול את זכויות הבעלות במקרקעין המדובר שנמצא ברחובות הרכבת והגר"א בתל אביב ואת המחאת זכויות והתחייבויות של חלק מיחידי המוכרים בהסכמים המפורטים. ההסכם שיחתם יכלול תנאי מתלה לפיו כניסתו לתוקף תהא כפופה לכך שתוך 24 חודשים ממועד החתימה על ההסכם המפורט תפורסם תב"ע למתן תוקף בילקוט הפרסומים הכוללת את המקרקעין וכן המקרקעין הכלולים בהסכמי הדיור והסכמי המגורים בהתאם לאמור במזכר ההבנות ובלבד שההסכמים עומדים בתוקפם.
 ישראל-קנדה מציינת כי החברה תהא רשאית להאריך את תקופת קיום התנאי המתלה בתקופה נוספת שלא תעלה על 18 חודשים נוספים.
החברה מציינתכי התשלום עבור הנכס יתבצע באופן הבא: 18 מיליון שקליופקד בנאמנות כנגד רישום הערת אזהרה לטובת החברה, 32.7 מיליון שקל יופקד בנאמנות תוך 7 ימים ממועד קיום התנאי המתלה כנגד רישום הערת אזהרה על מקרקעי הסכמי הדיור והסכמי המשרדים וזכויות הצד השלישי.הנאמן יעביר את שני התשלומים האמורים לעיל למוכרים תוך 60 ימים ממועד התקיימות התנאי המתלה ובלבד שעד למועד האמור לא הוגש הליך משפטי כנגד התוכנית. התשלום יתבצע כנגד סילוק החובות הרשומים על המקרקעין. יתרת התמורה תופקד בנאמנות בתוך 6 חודשים ממועד קיום התנאי המתלה כנגד מסירת החזקה המשפטית והמצאת מסמכים ואישורים בקשר עם המקרקעין.
מזכר ההבנות כולל מנגנון להתאמת התמורה במקרה בו היקף השטחים שיאושרו לבניה יהיו נמוכים מהשטחים על פי התוכניות למועד חתימת מזכר ההבנות שעיקרו הפחתת התמורה בהתאם להערכת שווי שתוכן על ידי מעריך שווי חיצוני ובלתי תלוי שיוסכם על הצדדים. בנוסף, ככל שהכרעת מעריך השווי תוביל להפחתה ניכרת של למעלה מ-10% בתמורה כי אז תעמוד לחברה הזכות לביטול ההסכם המפורט בתוך 60 ימים מהמועד שנודע על כך לחברה.
תגובות לכתבה(2):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 2.
  לידיעה... היום אנשים צרכים גם, מעל 50 שנה לשכור דירה...
  לידיעה 10/02/2019 13:08
  הגב לתגובה זו
  0 0
  לידיעה ... היום אנשים צרכים גם, מעל 50 שנה לשכור דירה.. תעשו את החשבון ... מאיזה גיל, מתחילים לשכור דירה .
  סגור
 • 1.
  נווה שאנן: הפלורנטין הבא
  מרסלו 04/02/2019 17:56
  הגב לתגובה זו
  0 0
  אין ספק ששכונת נווה שאנן, עד לא מזמן הפח זבל של ת"א מתקדמת בצעדים ענקיים לקראת מהפך! כבר היום ניתן לראות שהשכונה שינתה את פניה והופכת לעט לעט לאזור שכיף להתגורר בו. יש שיגידו פלורנטין הבאה ויש שיגידו שכונת צ'לסי בניו יורק הבאה..
  סגור