פריגו קיבלה אישור FDA לתרופה גנרית בעלת מחזור מכירות של כ-1.5 מיליארד דולר בשנה

התרופה מיועדת למכירה מעבר לדלפק ותמכר במינונים של 5 ו-10 מיליגרם באמצעות טבליות. הפטנט שייך במקור לפייזר אך הועבר ל-McNeil, שלוחה של ג'ונסון אנד ג'ונסון
|
פריגו קיבלה אישור FDA לתרופה גנרית בעלת מחזור מכירות של כ-1.5 מיליארד דולר בשנה

חברת פריגו חו"ל הודיעה היום על קבלת אישור מטעם ה-FDA (מנהל התרופות והמזון האמריקני) למכירת הגרסה הגנרית שלה לתרופת ה- cetirizine hydrochloride של חברת McNeil, המיועדת למכירה מעבר לדלפק.

מנהל התרופות האמריקני העניק לפריגו אישור לשווק את התרופה תחת השם OTC Zyrtec, במינונים של 5 ו-10 מיליגרם תחת תוויות-מותגים בחנויות. התרופה מיועדת לטיפול באלרגיות שונות וגירויים בעור.

חברת McNeil Consumer Healthcare, הינה שלוחה של הענקית Johnson & Johnson, והודיעה בנובמבר על אישור רגולטורי למכירת ה- Zyrtec מעבר לדלפק החל מחודש ינואר. בשנת 2006, רכשה ג'ונסון אנד ג'ונסון את התרופה מפייזר.

פייזר החלה לראשונה בפטנט הטבליות המכונה Zyrtec, שיפוג ביום רביעי הקרוב. מכירות המותג הסתכמו ב-1.57 מיליארד דולר בשנת 2006. פריגו עוסקת כיום, בפיתוח ייצור והפצה של תרופות מעבר לדלפק ומרשמים רפואיים. בין מוצריה ניתן למצוא גם תוספי תזונה, תרופות בעלות מרכיבים פעילים, ומוצרים אחרים.

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות