ביקושי יתר של כ-1.2 מיליארד שקל לסדרה ד' של מגדלי הים התיכון

רשת הדיור המוגן השלימה את השלב המוסדי של הנפקת סדרה ד' ותגייס כ-320 מיליון שקל; חברה תבצע פדיון מוקדם ומלא לאג"ח ב' הנסחרות בהיקף של כ-318 מיליון שקל
|
דורון ארנון, מנכ"ל מגדלי הים התיכון, צילום: יח"צ
רשת הדיור המוגן, מגדלי תיכון +0.88% מגדלי תיכון 1,031 +0.88% מגדלי תיכון בסיס:1,022 פתיחה:1,023 גבוה:1,031 נמוך:1,003 תמורה:169,743 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: , השלימה את השלב המוסדי של הנפקת סדרה ד' עם ביקושי יתר של כ-1.2 מיליארד שקל, מתוכם בחרה לגייס סכום של כ-320 מיליון שקל. עם השלמת הנפקת אגרות החוב, החברה תבצע פדיון מוקדם ומלא לאגרות החוב (סדרה ב') הנסחרות כיום בהיקף של כ-318 מיליון שקל.
בעקבות ביקושי היתר הגבוהים שנרשמו בהנפקה, נקבע לאיגרות החוב שיעור ריבית שקלית שנתית של 2.8% - נמוך משיעור הריבית המקסימלית שהוצע במכרז שעמד על 3.75%.
במסגרת ההנפקה, הציעה החברה למשקיעים איגרות חוב (סדרה ד') הנושאות ריבית שקלית קבועה, עם מח"מ של כ-6.1 שנים, כאשר מועד הפירעון הסופי של איגרות החוב יהיה בחודש יוני 2028. איגרות החוב של החברה מדורגות על ידי חברת מידרוג בדירוג של A2 עם אופק יציב.
בתוך כך, בתחילת השבוע, דוד פתאל, המייסד ובעל השליטה של רשת המלונאות פתאל, הצטרף לדבוקת השליטה של רשת מגדלי הים התיכון. במסגרת ההקצאה הפרטית, פתאל השקיע סכום של כ-40 מיליון שקל תמורות מניות המהוות כ-4% מהון החברה.
  
מוטי קירשנבאום, יו"ר רשת מגדלי הים התיכון: "אנו מודים לציבור המשקיעים על היענותו הגבוהה בהנפקה המוצלחת, דבר המבטא פעם נוספת את הבעת האמון של שוק ההון בחברה ובחוסנה הפיננסי. תמורת ההנפקה תשמש במלואה לפירעון מוקדם ומלא של סדרה ב', תוך הארכת פריסת החוב של החברה כך שמצבת החוב של החברה תישאר ללא שינוי. בשבוע שעבר הנחנו אבן פינה להקמת הבית החדש ברחובות – הבית השמיני של הרשת - הצפוי לכלול 250 יחידות דיור ומחלקה סיעודית, כך שעם השלמתו תימנה הרשת כ-1,900 יחידות דיור. אנו נמשיך לבחון הזדמנויות עסקיות נוספות במטרה לייצר את מנועי הצמיחה של החברה לשנים הבאות".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות