חתמה על מזכר הבנות לאספקת קולגן אנושי לחברת Eyegenix

החברה האמריקנית צפויה להשתמש בקולגן של קולפלנט לפיתוח מספר מוצרים בתחום רפואת העיניים. פוטנציאל השוק: כ-10 מיליון חולים בעולם זקוקים להשתלת קרנית במטרה להציל את מאור עיניהם
 | 
(1)
הסכם נוסף לקולפלנט
חברת {קולפלנט} הודיעה היום (א') על חתימת מזכר הבנות עם חברת Eyegenix מארה"ב, המפתחת שתלי קרנית סינטטיים. עפ"י ההסכם תספק קולפלנט קולגן אנושי רקומביננטי למטרת שילובו במוצרים של Eyegenix. הסכם סופי ככל שייחתם, מהווה הסכם ראשון למכירת חומר גלם ללקוח המפתח ומייצר מוצר סופי.

החברה הישראלית המפתחת מוצרים ופתרונות רפואיים מבוססי קולגן אנושי המיוצר בשיטות של הנדסה גנטית בצמחי הטבק תקבל תקבולים בגין הקולגן ותמלוגים בגין מכירות Eyegenix. על פי מזכר ההבנות, נקבע עוד כי חברת Eyegenix תתחייב לרכישת כמות מינימאלית שנתית של הקולגן המיוצר על ידי קולפלנט על פני כל תקופת ההסכם, קרי 5 שנים. בכוונת שתי החברות לחתום על הסכם אספקה מחייב בתוך 90 יום.

יחיאל טל, מנכ"ל קולפלנט: "חתימת הסכם אספקה ראשון מסוג זה, מהווה אבן דרך חשובה לקולפלנט, המעידה על שימוש הולך ומתרחב בקולגן שמייצרת החברה למטרת שימוש כחומר גלם מרכזי במוצרים לריפוי רקמות. יש כיום בעולם כ-10 מיליון חולים הזקוקים להשתלת קרנית במטרה להציל את מאור עיניהם ועקב מחסור בקרניות מתורמים נוצר כאן פוטנציאל שוק משמעותי למוצר של Eyegenix המבוסס על הקולגן של קולפלנט. במקביל, החברה ממשיכה במאמציה להביא להבשלת מוצריה לשלב של מסחור הטכנולוגיה ומוצרי הקולגן המבוססים עליה באירופה".

נזכיר כי החברה הגישה טויטת הצעת מדף בו החברה תשאף לגייס כ-13 מיליון שקלים בדרך של .
..

תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  גיוס בזכויות
  שלא יעבדו אליכם 26/02/2012 12:49
  הגב לתגובה זו
  0 0
  החברה מתכוונת לגייס כסף בזכויות צריך להיזהר....
  סגור