סלע נדל"ן רכשה את מתחם "מרכזים 2000" תמורת 111 מיליון שקל

המתחם, שנרכש מידי עופר השקעות מניב שיעור הכנסות של כ-7.5 מיליון שקל בשנה
|
מרכזים 2000 חולון, צילום: יחצ
קרן הריט סלע קפיטל נדל"ן, בניהולם של שמואל סלבין וגדי אליקם, חתמה על הסכם לרכישת מתחם "מרכזים 2000" בחולון מידי חברת עופר השקעות הפרטית, השייכת ליורשי סמי ויולי עופר תמורת 111 מיליון שקל.
מתחם "מרכזים 2000", אשר ממוקם באיזור התעשייה בחולון, כולל שלושה מבנים ניפרדים בשטח עיקרי של כ- 18,300 מ"ר וכן 300 מקומות חנייה. הנכס מושכר בתפוסה של 90%, בעיקר לתעשייה, משרדים, היי-טק ואחסנה, מאכלס 15 שוכרים ומניב כיום הכנסות בשיעור של כ-7.5 מיליוני שקלים לשנה המשקפים תשואה ברוטו של 6.7 אחוזים, כאשר זו עשויה לעלות באיכלוס מלא לשיעור של 7.57%.
בכוונתה של סלע נדל"ן לממן את הרכישה באמצעות התמורה שהתקבלה מגיוס אג"ח שהושלם בתחילת השבוע במסגרת הרחבת סידרה ג', בה גויסו 263 מיליוני שקל, לאחר שנהנתה מביקושים של יותר מ -750 מיליון שקל. 
סלע קפיטל נדל"ן הוקמה במטרה להיות קרן השקעות במקרקעין המשמשת כמכשיר השקעות, שמטרתו העיקרית לאפשר למשקיעים שונים, גם כאלה שאינם מתמחים בתחום הנדל"ן להשתתף, באופן לא ישיר, בהשקעה בנכסים מניבים. ההשקעה בקרן נותנת חשיפה לנכסים המניבים המוחזקים ע"י הקרן, תוך פיזור הסיכונים הכרוכים בהשקעה בנכס מניב מסוים, גיוון תיק ההשקעות וניצול הטבות המס הניתנות למשקיעים בקרן השקעות במקרקעין.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות