הסכם קיבוצי חדש במגדל ביטוח עם תוספת שכר של 9%

העובדים יקבלו מענק חתימה של 25% משכרם, ההפרשות הפנסיוניות יוגדלו למקסימום, ביטוח שיניים, נופש חברה קבוע והגדלת המימון לארוחות הצהריים
 | 
(2)
דורון ספיר מנכל מגדל, צילום: סיון פרג'
ההסתדרות, מגדל ביטוח +2.41% מגדל ביטוח 344 +2.41% מגדל ביטוח בסיס:335.9 פתיחה:335.9 גבוה:344.3 נמוך:335.9 תמורה:1,430,681 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: וועד עובדי החברה, חתמו היום (ה') על הסכם קיבוצי חדש. מדובר בהסכם שני בחברה, לאחר שהראשון נחתם ב-2015 והוא חל על כ-4,000  עובדים. תוקף ההסכם החדש הינו עד סוף שנת 2021 והוא כולל, בין היתר, תוספות שכר, מענקים ושיפור בסעיפי הרווחה.
ההסכם כולל, בין היתר, העלאת שכר המינימום בחברה לפי ותק ומעבר למודל תוספות שכר דיפרנציאליות בגובה ממוצע של מעל 9% לכל תקופת ההסכם, אשר ישולמו לעובדים בארבע פעימות החל מאפריל 2019 ועד סוף שנת 2021. כמו כן, יזכו העובדים למענק חתימה בשיעור של 25% מגובה המשכורת, הגדלת ההפרשות הפנסיוניות למקסימום, ביטוח שיניים, נופש חברה קבוע והגדלת המימון לארוחות הצהריים. בנוסף, החברה וועד העובדים יפרסמו תוך שלושה חודשים תכנית מיטיבה לפרישה מרצון.
עוד ע"פ ההסכם, יום העבודה יקוצר מ-8.5 שעות ל-8 שעות, לעובדים שיבחרו בכך, והיקף משרתם ישתנה בהתאם.
יו"ר ההסתדרות, ארנון בר-דוד, מסר: "ההסכם שומר על ההישגים המשמעותיים שהצלחנו לעגן בהסכם הראשון, ממשיך לבסס את מערכת יחסי העבודה הקיבוציים במגדל וכולל הטבות ושיפורים חדשים. אני מברך את הצדדים המעורבים על כך שבחרו לנהל את המו"מ באופן אחראי ומכבד, ועזרו להביא לקו הגמר הסכם שמצליח לאזן בין חיזוק מעמד העובדים לבין הצורך המשותף, של העובדים וההנהלה, להבטיח את איתנות החברה גם בעתיד".
מנכ"ל מגדל דורון ספיר, אמר: "ההסכם נולד מתוך שיתוף פעולה מוצלח בין ההנהלה לבין ועד העובדים, בגיבוי דירקטוריון החברה ובליוויו, ועל כך תודתי הרבה ליו"ר הוועד מודי גת ונציגיו, לשותפינו בהסתדרות בראשות ארנון בר דוד ובמיוחד לסמנכ"לית משאבי אנוש במגדל, סיגל קליינשטרן וצוותה, על התנהלותם ההגונה והמקצועית של הדיונים, תוך הקפדה על שיח מכובד וענייני. העבודה המשותפת הביאה לכך שההסכם החדש שומר על יציבות ארוכת טווח, יחד עם שמירה ודאגה למשאב האנושי היקר המרכיב את החברה, תוך הנחת תשתית שתאפשר לחברה להתמודד ביעילות ובגמישות רבה יותר מול אתגרי העתיד".
תגובות לכתבה(2):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 2.
  אין הישג למבוטחים
  עובד 18/05/2019 07:44
  הגב לתגובה זו
  0 0
  יעלו משכורות בעוד כמה שנים לא יהיה כסף למבוטחים אבל את ההסתדרות זה לא מענין
  סגור
 • 1.
  הסכם קיבוצי
  סרגיו 17/05/2019 12:09
  הגב לתגובה זו
  0 0
  עד פעם פרזיטים מקבלים כסף , הם מקבלים שכר יותר גבוהה בשוק עבדים פחות אך תפוקה נמוכה , על מה בדיוק לתת להם תוספת ?
  סגור