למרות הקיפאון בנדל"ן: העלאת מחיר יעד למנרב פרויקטים באפסייד ענק

ברק קפיטל: "קיים פוטנציאל רב בתחום ההתחדשות העירונית בבת-ים ובהרצליה"
|
(1)
מנרב תמ"א, צילום: יח"צ
ברק קפיטל העלה את מחיר היעד למניית מנרב פרויקטים אחרי הדו"חות וממשיכים להחזיק בהמלצת 'קניה' למניה. מחיר היעד כעת עומד על 6.23 שקלים, מה שמהווה אפסייד של 38% על מחיר השוק.
ברק קפיטל: "מנרב פרויקטים מהווה להערכתנו הזדמנות השקעה לאור מאפייני החברה הכוללים איתנות פיננסית בולטת בהשוואה לחברות יזמיות דומות ומספר פרויקטים משמעותיים העומדים לפני הבשלה בשנתיים הקרובות, בעיקר בתחום ההתחדשות העירונית. נציין כי החברה מצליחה לשמור על קצב מכירות סביר בחלק ניכר מהפרויקטים בביצוע למרות הסביבה העסקית המאתגרת בענף הנדל"ן למגורים. אנו סבורים כי ההתנהלות השמרנית של החברה מהווה יתרון נוכח אי הוודאות המאפיינת את ענף המגורים כיום ותאפשר לחברה לצלוח את התקופה בהצלחה. החברה נסחרת כיום מתחת להון העצמי ולהערכתנו, מחיר המניה אינו מגלם את שווי צבר הפרויקטים של החברה".
מנועי צמיחה
"להערכתנו, קיים פוטנציאל רב בפרויקטים של החברה בתחום ההתחדשות העירונית בבת-ים ובהרצליה, זאת לאור רמת ההתכנות הגבוהה שלהם- שיעור החתימות של דיירים עומד על 98% - 100%  ,בהתאמה וכן, החברה פועלת בשני הפרויקטים לקבלת היתרי בנייה. בנוסף לפעילות ההתחדשות העירונית, בבעלות החברה קרקעות בתל אביב ובאשדוד שהחברה פועלת למצות את זכויותיה בהן".
סביבה עסקית
"ענף הנדל"ן למגורים מתאפיין בקיפאון מזה מספר רבעונים בהם נרשמת ירידה במספר העסקאות. על פי נתוני משרד האוצר, סך הדירות שנרכשו במחירי שוק, עמד ברבעון הרביעי על 4.21 אלף דירות בלבד, הרמה הנמוכה ביותר מאז שנת 2011. הקיפאון בענף נובע הן מהמתנת זוגות צעירים למכרזי "מחיר למשתכן" וכן, כתוצאה מהירידה בפעילות המשקיעים. עם זאת, נציין כי תקופות דומות בעבר שהתאפיינו בירידה בקצב רכישת הדירות, הסתיימו לבסוף בהתאוששות וחזרה מהירה לקצב מכירה של כ-30 אלף דירות ברבעון. זאת ועוד, הירידה בהתחלות הבנייה בשנת 2017 שעשויה להימשך גם בשנת 2018 ,תסייע לשמירה על רמות מחירים דומות למרות ההאטה בקצב המכירות".

צפו בבדיקת Bizportal - קבלני התמ"א ברמת גן עושים מה שהם רוצים:
 
תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  בת-ים במקום אחרון בסקר על איכות החיים
  ראובן 19/03/2018 11:02
  הגב לתגובה זו
  0 0
  בטח שקיים פוטנציאל רב להתחדשות בבת-ים. עיר שבה היזמים נמצאים במקום ראשון והעיר ותושביה במקום אחרון שהנהלתה מונעת ע"י שיקולים זרים לא פלא שיש בה פוטנציאל להתחדשות עירונית שדוחפים לה שרי השיכון והאוצר. כל זה הלי תשתיות מספיקות בלי שטחי ציבור בלי כלום ולעזאזל העיר ותושביה.
  סגור
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות