איילון רוכשת את תיק הביטוח של פסגות תמורת 30 מיליון שקל

איילון תקבל לבעלותה בתמורה את פוליסות ביטוח חיים פרט וקבוצתי, ביטוח חיים למשכנתא, ביטוח מחלות קשות ופוליסות חסכון פרט
|
(2)
בניין פסגות, צילום: אלכסנדר כץ
איילון אחזקות, החברה האם של איילון ביטוח, רוכשת את תיק ביטוחי החיים והחיסכון של פסגות חברה לביטוח תמורת 30.2 מיליון שקל.
איילון תקבל לבעלותה בתמורה את פוליסות ביטוח חיים פרט וקבוצתי, ביטוח חיים למשכנתא, ביטוח מחלות קשות ופוליסות חסכון פרט של פסגות. העסקה עודנה כפופה לאישורי רשות שוק ההון, הביטוח והחיסכון והממונה על ההגבלים העסקיים, שהחברה מעריכה שאמנם יתקבלו.
מנכ"ל איילון חברה לביטוח, אריק יוגב: "רכישת התיק של פסגות הינו חלק נוסף ביישום האסטרטגיה שלנו להתמקד בצמיחה מוכוונת רווחיות. בשנתיים האחרונות התמקדנו בעיקר בייצוב המערכת, בניית שדירת הניהול, שדרוג השירות האנושי ללקוחות ולסוכנים תוך המשך השמירה והחיזוק של הממשל התאגידי בחברה. 2017 עדיין הייתה שנה של ייצוב וסגירת פערים, התמקדנו בעסקי הליבה, צמצמנו את מעורבותנו בתחום הפנסיה והגמל שלא היה רווחי (עבר לניהול מיטב דש, כשאיילון מחזיקה בה 20%) ובמקביל אנחנו מתמקדים בהגדלת היקפי הפעילות בענפים הרווחיים - ביטוחי החיים והבריאות – שבו כבר השגנו בשנתיים האחרונות את שיעור הצמיחה הגבוה בענף, והכל תוך חיזוק פעילות הביטוח הכללי, שגם היום נתח השוק היחסי של החברה בו גדול, הן העסקי והן הפרט".
יוגב מציין כי קליטת תיק הביטוח של פסגות צפויה להשיא ערך רב לבעלי המניות, באשר הגדלת היקפי הפעילות נעשית תוך מיצוי תשתיות ביטוחי החיים והבריאות הקיימות של החברה, כאשר גם לאחר קליטת עובדים מיומנים שטיפלו בתיק בפסגות, מדובר בתוספת לחברה של עלות שולית בלבד. "יצרנו סינרגיה שמיטיבה מאד עם המבוטחים, העובדים והסוכנים המצטרפים, וכן עם המבוטחים והסוכנים הנאמנים העובדים עם איילון גם כיום. השלמת העסקה משפרת את איתנותה הפיננסית של איילון, מגדילה את עודף ההון ויש לה תרומה חיובית מאד לכושר הפירעון של החברה לפי תקנות הלימות ההון העדכניות סולבנסי II".
איילון חברה לביטוח הינה בבעלות איילון אחזקות הבורסאית, שנשלטת בידי המייסד, הנשיא והמנכ"ל, לוי יצחק רחמני, ויו"ר הדירקטוריון שלה הוא שלמה גרופמן. בראש דירקטוריון איילון ביטוח מכהן ישראל דוד.
תגובות לכתבה(2):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 2.
  מר רחמני תפטר את המזכירה הלא יעילה שלך (ל"ת)
  ההגיון הבריא 28/02/2018 17:02
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 1.
  הבעל הבית משחק בגוליים (ל"ת)
  הנצ 28/02/2018 17:01
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות