סכסוך עבודה בנייר חדרה - 400 עובדים דורשים תוספות שכר

אחד מוועדי העובדים בחברה, המייצג כ-400 עובדים קבועים, מתוך סך של כ-3,200 עובדים המועסקים בקבוצה דורש לקבל את תוספות השכר שנחתמו בהסכם הקיבוצי
 | 
עופר בלוך, מנכ"ל קבוצת נייר חדרה
ההסתדרות הודיעה היום (ב') לנייר חדרה על סכסוך עבודה על רקע דרישות שהציג אחד מתוך חמישה וועדי העובדים הקיימים בחברה, המייצג כ-400 עובדים קבועים של החברה, מתוך סך של כ-3,200 עובדים המועסקים בקבוצה.

כפי שעולה מההודעה שקיבלה נייר חדרה מההסתדרות, סכסוך העודה נובע מדרישותיו של הוועד הנוגעות לתוספות שכר, שהוועד דורש כי החברה תעניק לכ-400 העובדים האמורים לאור ההסכם הקיבוצי עימם. בשלב זה, החברה בוחנת את ההודעה והשלכותיה.

החברה ציינה בהודעתה כי היא ממשיכה ביישום תוכנית ההתייעלות והחיסכון בארגון, בה נוקטת החברה בחודשים האחרונים, אשר כוללת, בין היתר, קיצוץ בשכר הבכירים, לרבות בשכרו של מנכ"ל החברה, עופר בלוך. כמו כן נמשך ביצוע תוכנית הפרישה המוקדמת, צמצום כוח האדם של עובדים בחוזים אישיים ושל עובדים זמניים בחברה ובחברות הקבוצה. זאת בנוסף להתייעלות הליכי הרכש, הלוגיסטיקה והשילוח ומקסום הסינרגיה בין חברות הקבוצה.

מוקדם יותר היום פירסמה נייר חדרה דוחות קשים שהצביעו על מעבר להפסד על רקע הגידול החד בעלויות האנרגיה של החברה. לדוחות נייר חדרה
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה