עולה לגובה: עיריית בת ים תעבור למגדל ענק של 35 קומות

העירייה פרסמה מכרז למתחם העירייה בשטח של 24 אלף מ"ר שיכלול גם תעסוקה ומסחר
|
חוף בת ים
בת ים נבנית לגובה - עיריית בת ים פרסמה מכרז למתחם העירייה החדש. מדובר במגרש בעל זכויות בנייה של כ- 24,000 מ"ר המיועדים לתעסוקה ומסחר באזור העסקים המתחדש בבת ים, בצמוד למגרש עליו בונה מדינת ישראל בית משפט.

על המגרש ניתן לבנות מגדל בן 35 קומות, כאשר כ- 3,000 מ"ר מיועדים למשרדי העירייה ויתרת השטח ישמשו למטרות מסחר, תעסוקה ומשרדים. בהתאם למדיניות באזור יוכל הזוכה לשנות יעוד לחלק מהזכויות לצורך מגורים. נכון להיום המגרש משמש כמרכז הלוגיסטי של העירייה, שיועבר וייבנה מחדש על ידי היזם הזוכה במתחם אחר באזור העסקים ויכלול מחסנים ומשרדים.

מדובר במכרז קומבינציה לפיו היזם יקבל את הקרקע עם כל הזכויות, ובתמורה יעביר לרשות העירייה את משרדיה ויפנה ויבנה בבנייה קלה את המרכז הלוגיסטי. היזם שיציע לעירייה את מירב הזכויות במתחם יוכרז כזוכה.

מתחם העסקים UP משתרע על פני כ- 850 דונם בין הרחובות יוספטל וקוממיות. העירייה מתכננת להקים כ- 28 מגדלים של שימושים מעורבים הכוללים מסחר, משרדים ומגורים, מלונאות ומתחמי תרבות. בעוד מספר שנים צפוי מתחם בתי המשפט לעבור מרחוב שוקן בתל אביב למתחם UP והקו האדום של הרכבת הקלה יחבר את המתחם עם תל אביב ופתח תקווה.

לדברי מנכ"ל עיריית בת ים, עו"ד ארז פודמסקי-שקד: "אין ספק כי בית המשפט יעלה מאוד את הביקוש למסחר ומשרדים בסמוך אליו. אני בטוח שהעסקה תניב ערכין מוספים לעיר, לתושבים וליזם".
הדמיית מתחם UP; קרדיט: רום כנרת
הדמיית מתחם UP; קרדיט: רום כנרת
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות