מתנגד למהלך חד צדדי של הקפאת הליכים בדלק נדל"ן

גיסין מגיב לפרסומים על פיהם דלק נדל"ן נערכת להגשת בקשה להקפאת הליכים. לדבריו: "החברה מנהלת הליך של 'פירוק דה לוקס' ללא פיקוח בית המשפט". דלק נדל"ן: "אתם גורמים נזק לכלל מחזיקי האג"ח"
|
(6)
יצחק תשובה
האם יצחק תשובה מתכוון לנטוש את חברת דלק נדל"ן? עורך הדין גיא גיסין המייצג את סדרת כ"ה מגיב היום לפרסוומים על פיהם החברה נערכת לקראת פנייה לבית המשפט בבקשה להקפאת הליכים והביע התנגדות נחרצת לכל בקשה חד צדדית מצד החברה למהלך.

לדברי גיסין השתלשלות האירועים האחרונה בחברה מצביעה על כך יצחק תשובה מתכוון לנטוש את הספינה. בין האירועים מציין גיסין את סוף ינואר כמועד שבו מסתיימת תקופת הדחייה שניתנה לדלק נדל"ן על ידי מחזיקי האג"ח.

שני גורמים נוספים המאותתים על כך הם העובדה שהמו"מ בין יצחק תשובה, דלק נדל"ן והנציגויות השונות תקוע בלשון המעטה. כמו כן, גם עורכי הדין של יצחק תשובה ממליצים לו ללכת להקפאת הליכים לרבות נטישה של החברה.

במכתבו כותב גיסין כי מאז 2009 ועד היום עוסקת החברה במימוש נכסים לשם פירעון חובותיה לנושים השונים. "אם נכון הדבר - ממילא מנהלת החברה הליך של 'פירוק דה לוקס' ללא אישור של בית המשפט. לפיכך לא ראוי שחברה שמתנהגת כך תקבל את הגנת בית המשפט מפני נושיה.

בתגובה לפנייה מצד גיסין שיגרה החברה מכתב תשובה שבו היא מבהירה שהם גורמים נזק לכלל מחזיקי האג"ח. "לא יעלה על הדעת שסדרה כ"ה שבמשך ארבעה חודשים נמנעה מלקיים משא ומתן בטענות שונות תלין על התנהלות החברה".
תגובות לכתבה(6):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 5.
  אזרחים מן השורה
  אתי 12/01/2012 14:02
  הגב לתגובה זו
  0 0
  רשויות תתעוררו אני אזרחית שנפגעה באופן אישי ומהשקעה ישירה במס אגח של חברות שונות הנל פגע משמעותית בבטחוני הכלכלי העתידי,ואל כך תהיינה השלכות גם לצמיחה במשק ולכלל הכלכלה ,אני לצערי לא היחידה,תתעוררו ,חייבים לעצור את הגזל הנל ועכשיו.
  סגור
 • 4.
  שערוריה
  חוסך פנסיוני 12/01/2012 12:30
  הגב לתגובה זו
  0 0
  איפה המחוקק? מדוע הגופים המוסדיים שהשקיעו בדלק נדל" ן וגובים דמי ניהול בגין ניהול ההשקעות לא נותנים את הדין? מדוע הגופים המוסדיים ממשיכים להשקיע בחברות שקשורות לתשובה ובני משפחתו? מדוע לא מרימים מסך בשל חברה שהתנהלה במימון דק? מדוע איליק רוז' נסקי איננו נותן את הדין? תתעוררו !!!
  סגור
 • 3.
  בהנפקת אגחים השתמשו בתשובה כגיבוי להחזר
  פו הדוב 12/01/2012 12:15
  הגב לתגובה זו
  0 0
  עכשו הוא פתאום נאלם. אם השם שלך שווה משהוא תחזיר את החוב בלי מיצמוצים. תפסיק לפנק את הבן שלך בחתונות גרנדוזיות וקניית נכסים. אחרת תהיה כמו פו הדוב שנכס לגן אכל אכל ושמן. על מנת לצאת היה צריך לרזות למימדיו המקוריים. במקרה שלך קבלן בניין בנתניה.
  סגור
 • 2.
  יש לי הרגשה פישמן הבא בתור (ל"ת)
  פעם שלישית גלידה 12/01/2012 12:15
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 1.
  בפייסבוק כנסו מייד עשו לייק ותתחילו להשפיע
  נפתח דף מחאה בפייסבו 12/01/2012 12:04
  הגב לתגובה זו
  0 0
  יצחק תשובה העם דורש קרן וריבית - זהו שם הדף בפייסבוק כנסו שימו לב 28.1.12 הפגנה מול ביתו של תשובה מתחילה!!!!
  סגור
 • למה לחכות עד ה-28
  חיים 12/01/2012 12:16
  הגב לתגובה זו
  0 0
  בכל מקרה כל הכבוד הגיע הזמן שהוא ישלם
  סגור
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות