"הפוטנציאל הרב במוצר לא מגולם"; מעלים המלצה

ההמלצה היא ל-Outperform במחיר יעד של 24 דולר - אפסייד של 34% על מחיר השוק. ההמלצה היא ברקע להתקדמות הצפויה בניסויי הגלולה לאבחון המעי הגס
 | 
אופנהיימר מתרשמים מגיוון:
אופנהיימר פיסמו אתמול כי הם מעלים את המלצתם למנית {גיוון} מתוך הערכה לשיפור בפעילות החברה במהך השנה הקרובה. מחיר היעד נקבע על 24 דולר - 34% מעל מחיר השוק וההמלצה שודרגה ל- Outperform מ-Perform.

"אנו מעריכים כי מניית GIVN עשויה לספק תשואת יתר לעומת השוק הרחב", כותבים האנליסטים סרגיי וסצ'ונוק ואביבית מנה קליל ומנמקים זאת בהתקדמות הצפויה בניסויי הגלולה לאבחון המעי הגס, COLON2. נציין כי תוצאות הניסוי צפויות להתקבל בעוד מספר חודשים והמשקיעים מקווים לאישור ה-FDA לקראת סוף השנה.

באופנהיימר מעריכים כי תוצאות הניסוי יראו על מובהקות גבוהה בהתאם לניסויים שנערכו בעבר בכך יגדירו את שוק היעד בעל הפוטנציאל העיקרי של החברה. מנועי הצמיחה שמזהים הם בארה"ב שנהנית לפיהם משיפור אווירה בתחום התרופות, בגרמניה שהסבסוד יגדל ואף בשוקי המזרח הרחוק.

לסיכום כותבים באופנהיימר כי המניה נסחרת בדיסקאונט משמעותי ועשויה להציף ערך למשקיעים ולתפקד כ'מניית חלום' באם תקבל את אישור ה-FDA והגלולה תניב הכנסות של מאות מיליוני דולרים בשנה.


תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה