בנק יהב ימכור את קופות הגמל שלו לקבוצת הלמן אלדובי

על פי ההסכם תשלם הלמן-אלדובי עבור הרכישה סך של 2.55% מהיקף נכסי הקופות, כיום עומדים נכסי הקופות של בנק יהב על כ-6.8 מיליארד שקל
|
בנק יהב ימכור את קופות הגמל שלו לקבוצת הלמן אלדובי

בנק יהב וקבוצת הלמן-אלדובי חתמו היום (ג') בצהריים על ההסכם למכירת קופות הגמל של הבנק לקבוצת הלמן-אלדובי. על פי ההסכם תשלם הלמן-אלדובי עבור הרכישה סך של 2.55% מהיקף נכסי הקופות, ביום השלמת העסקה. כיום עומדים נכסי הקופות של בנק יהב על כ-6.8 מיליארד שקל.
התפעול של הקופות ישאר בבנק יהב, וההשקעות וניהול הקופות יתבצעו בהלמן-אלדובי. את בנק יהב ייצג עו"ד ארנון שגב את הלמן-אדובי יצגו עוה"ד מני ואיילת רקפת ממשרד הרצוג פוקס נאמן.

קופות הגמל של בנק יהב נחשבות לקופות הבנקאיות המהותיות האחרונות שהוצאו למכירה. על רכישת הקופה, המנהלת נכסים עבור כ-230,000 חשבונות, התמודדו מרבית הגופים הגדולים במשק ולשלב הסופי הגיעו שלושה מתמודדים. בסיומו של התהליך החליט הבנק למכור את הקופות לקבוצה שבשליטת הלמן-אלדובי

לדברי רוני הלמן, יו"ר קבוצת הלמן-אלדובי הקבוצה תשים דגש על שמירת רצף הטיפול בעמיתים והרחבת מגוון השירותים המוצעים לעמיתי יהב. על פי ההסכם, התפעול של הקופות ישאר בבנק יהב וההשקעות, וניהול הקופות יתבצעו בהלמן-אלדובי. לדברי הלמן, הקבוצה תציע לעמיתים מגוון של מוצרי חסכון ארוכי טווח ומוצרים פנסיוניים משלימים, תוך מתן דגש על שירות איכותי וניהול השקעות סולידי, כראוי לכספי חסכון פנסיוני.

מיכאל צולר, יו"ר בנק יהב: "לדירקטוריון הבנק היה חשוב לבחור קבוצה אשר תבטיח ניהול איכותי ויחס אישי, אליהם היו רגילים העמיתים עד כה. הבנק, שהתמחה במהלך השנים במתן ייעוץ פיננסי ייחודי ואישי עבור לקוחותיו, נערך בימים אלו לכניסה לייעוץ פנסיוני והכשיר כבר עשרות יועצים בתחום שיעמדו לרשות הלקוחות ברגע שיתקבלו האישורים לכך".

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות