ביג תרכוש 50% מהחזקותיה של אלדר נכסים ב'קניונים בישראל'

התמורה משקפת ל'קניונים בישראל' שווי של 555 מיליון שקל
|
מרכז ביג, צילום: ביג

ביג מרכזי קניות מדווחת על הסכם לרכישת 50% מהחזקותיה של אלדר נכסים בחברת 'קניונים בישראל' מידי חברת אשטרום תמורת כ-125 מיליון שקל. התמורה משקפת ל'קניונים בישראל' שווי של 555 מיליון שקל.

חי גאליס, משנה למנכ"ל ביג: "אנו בביג רואים בקניון בת ים נכס דומיננטי ומוביל במרחב הקמעונאי שבו הוא פועל, הנמצא במרכז העיר, כשעשרות אלפי תושבים נגישים אליו ברגל וכן בסמוך אליו מתוכננים פרויקטים של פינוי ובינוי והוספה של עשרות אלפי תושבים. בנוסף לאטרקטיביות ולעוצמת הקניון כיום, בכוונת ביג ואשטרום להמשיך ולהשקיע בהשבחת הקניון ולשלבו בתנופת  ההתחדשות העירונית והצמיחה של בת ים".
 
ירון רוקמן, מנכ״ל אשטרום נכסים: "אנו שמחים על השלמת העסקה עם ביג וכניסתה כשותפה בקניון בת-ים. הקניון נהנה ממעמד מיוחד בעיר הודות לעבודה שנעשתה מאז הקמתו וכעת, עם הצטרפותה של ביג, נפעל ליצירת חוויית מסחר ובילוי משודרגת עבור תושבי העיר והסביבה. אנו מאמינים כי השותפות בקניון בת-ים היא הבסיס הראשוני להמשך שיתוף פעולה עסקי מוצלח בין שתי הקבוצות".

ביזפורטל מגייסת כתבי שוק הון. אולי זה אתם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

העלאה
* כל השדות חובה

תודה שהשארת פרטים, נשתדל לחזור אלייך בהקדם

ביג הפקידה 25 מיליון שקל מתוך הסכום בנאמנות, כאשר יתרת התמורה תשולם עד 7 ימי עסקים לאחר קבלת אישור הממונה על ההגבלים העסקיים. הסכם הרכישה כולל, בין היתר, הוראות המסדירות את יחסיהם של הצדדים לאופן ניהול הקניון ואת אופי קבלת ההחלטות בנכס.

מאז היווסדה עוסקת החברה, ביג מרכזי קניות, בעצמה ובאמצעות חברות בנות, בתפעול ובהשכרה של שטחי מסחר (בעיקר במתכונת של מרכזי קניות ובייזום פרויקטים), הן באמצעות הקמה של מרכזים כאמור והן באמצעות רכישתם. כמו כן עוסקת קבוצת ביג בהקמה, תפעול והשכרה של מרכזי קניות סגורים (קניונים) ומרכזי LIFE STYLE, בסגנון STREET MALL - כלומר בנויים בסגנון של רחובות של חנויות לא מקורות, תחת קורת גג אחת.

בנוסף, פועלת קבוצת ביג בביצוע השקעות ופעילות בתחומי האנרגיה הסולארית. בתוך כך, מפעילה החברה מערכות פוטו וולטאיות על גגות מרכזי הקניות (צעד אסטרטגי המשלב ניצול כלכלי של פוטנציאל הגגות הנרחב, יחד עם מיצוב ביג כחברה ירוקה הנעזרת באנרגיית השמש לשם ייצור חשמל וחיסכון באנרגיה).

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות