מגדל ביטוח: סמנכ"ל שירות חדש, הגמל והפנסיה יועברו לכפיפות המנכ"ל

מערך תפעול החסכון ארוך הטווח יועבר לכפיפות ישירה למנכ"ל דורון ספיר. יוסי סירוטה מונה למנהל ביטוח החיים והבריאות
 | 
(2)
דורון ספיר, מנכ"ל חברת כאל
מגדל ביטוח 0% מגדל ביטוח 408 0% מגדל ביטוח בסיס:408 פתיחה:408 גבוה:410.5 נמוך:403.8 תמורה:1,069,645 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: הודיעה היום כי דירקטוריון החברה אישר את המינוי של יוסי סירוטה למנהל ביטוח החיים והבריאות. סירוטה יכהן בדרג משנה למנכ"ל וחבר הנהלה בכפיפות ישירה למנכ"ל מגדל ביטוח דורון ספיר. במסגרת תפקידו יהא סירוטה אחראי גם על האקטואריה בתחום ביטוח חיים בריאות שהיתה עד כה במסגרת תחום החטיבה הפיננסית.
בתחום השירות, טל גבע שכיהן במגדל ביטוח כמנהל שירות לקוחות מונה לתפקיד למנהל תחום השירות בדרג סמנכ"ל, והעברת תחום השירות מכפיפות לחטיבת הלקוחות וערוצי ההפצה לכפיפות ישירה למנכ"ל מגדל ביטוח.
דירקטוריון מגדל קבע גם כי תחום הפנסיה והגמל במסגרת חטיבה זו יהיו בכפיפות ישירה למנכ"ל מגדל ביטוח, אשר מכהן גם כיו"ר דירקטוריון מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל (מקפת).
בנוסף, מערך תפעול חסכון ארוך טווח מחטיבת חסכון ארוך טווח ובריאות, אשר היה כפוף עד כה לממלא מקום מנהל חטיבת חסכון ארוך טווח, יועבר לכפיפות ישירה למנכ"ל.
תגובות לכתבה(2):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  דורון ספיר איש חביב, אבל אוברייטד
  מייק לבנובסקי 20/09/2018 23:00
  הגב לתגובה זו
  0 0
  לא ממש המבריק כמנכ"ל טלדור, וגם בתחום כרטיסי האשראי לא בדיוק ניצלו ניצוצות. מה שכן, ים של מזל ורוח גבית יש לו. עוד כמה העלאות ריבית, תשתחררנה עתודות, יהיו רווחי עתק ויגידו מנכל גאון
  סגור
 • תפרגן
  אחד שיודע 21/09/2018 14:59
  הגב לתגובה זו
  0 0
  קצת פרגון לא יזיק לך קנאה לא טובה לעור הפנים
  סגור