חוזה נוסף לתאת טכנולוגיות עם יצרנית המטוסים הברזילאית Embraer

תאת טכנולוגיות מצטרפת למערך הייצור של המטוס החדש מדגםKC-390 ותספק ל-Embraer מחליפי חום; צופה הכנסות של כ-4 מיליון דולר במשך 10 שנים
 | 
חוזה נוסף לתאת טכנולוגיות עם יצרנית המטוסים הברזילאית Embraer
תאת טכנולוגיות מקבוצת קמן, ספקית מובילה של מוצרים ושירותים לתעשיית התעופה ולשוק הביטחוני, הודיעה היום (ד') על זכייתה, בפעם הרביעית מזה 3 שנים, בחוזה עם יצרנית המטוסים הברזילאית Embraer, אחת מיצרניות המטוסים המסחריים הגדולות בעולם.

במסגרת ההסכם, תהא תאת אחראית לתכנון, ייצור, אינטגרציה, בדיקה, אספקה ותמיכה במחליפי חום מתוצרתה, אשר ישולבו במטוס החדש מדגם KC-390 המפותח ע"י Embraer.

טרום הזכייה הנוכחית, זכתה תאת בחוזים נוספים עם Embraer לאספקת מחליפי חום עבור מטוסי המנהליםLegacy 450 midlight ו-Legacy 500 midsize ולאספקת מחליפי חום למטוס המנהלים הקל Phenom 300.

בהנחה כי, המטוס החדש של Embraer יפותח וישווק בהצלחה, תאת מעריכה כי ההכנסות שתינבענה לה תהיינה בהיקף כולל של כ-4 מיליון דולר במשך 10 שנים, וזאת החל משנת 2016. בנוסף, תאת מעריכה כי תינבענה לה בעתיד הכנסות נוספות בגין שירותי תמיכה ותחזוקה בתקופת הייצור הסדרתי של המטוס ולאחריה. החברה מעריכה כי תישא בהוצאות נוספות במהלך השנתיים הקרובות, בגין פיתוח המוצר, אשר תיכללנה במסגרת ההוצאות השוטפות שלה.

איציק מערבי, נשיא ומנכ"ל תאת טכנולוגיות, ציין: "אנו גאים ביחסינו עם Embraer. החוזה שנחתם הנו הישג משמעותי לחברה וממחיש את יכולתה העיקבית והמתמשכת של תאת לתמוך בחברות מסוג זה עם פתרונות כוללים. החוזה הנוכחי עם Embraer מקדם את האסטרטגיה של תאת – להיות בין החברות המובילות בעולם בתכנון וייצור מוצרים ופתרונות לניהול חום ומחזק באופן משמעותי את מעמדנו והכרתנו בשוק".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה