מחזיקי אג"ח ד' של דלק נדל"ן דחו את תשלום הקרן והריבית

ההערכות הן שמהלך מביע את רצון המשקיעים להגיע להסדר ולהימנע מפירוק. מחזיקים בסך של 4.69% מכלל אגרות החוב של סדרה ד' שבמחזור הכריעו שמועד התשלום החדש יהיה ה-10 לאוגוסט
 | 
(1)
יצחק תשובה
הנאמן לאגרות החוב מסדרה ד' של חברת דלק נדל"ן הודיע כי בבחירות שנערכו באסיפה אתמול הוחלט לדחות מועד תשלום הקרן והריבית למחזיקי אגרות חוב פה אחד. ההערכות הן שהמהלך מביע את רצון המשקיעים להגיע להסדר ולהימנע מפירוק.

באסיפה נכחו מחזיקים באגרות חוב (סדרה ד') בסך כולל של 6,189,177 שקל, המהוות 4.69% מכלל אגרות החוב (סדרה ד') שבמחזור נכון למועד האסיפה. הקרן והריבית היו אמור להיות משולמות ב-27 ליוני כאשר היום הקובע היה אמור להיות ה-15 ליוני. מועד התשלום החדש יהיה ה-10 לאוגוסט והמועד הקובע של התשלום החדש יהיה ה-27 ליולי.

הנושים הדגישו כי "אין בהצעת ההחלטה כאמור משום ויתור או מחילה של מחזיקי אגרות החוב (סדרה ד') ואין בה כדי לגרוע מזכויות המחזיקים או להוות ויתור של המחזיקים על סעדים המוקנים להם על פי הדין בשל אי ביצוע התחייבויות החברה במועדן".
תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  עושים צחוק מהעבודה וכותרת מכל זבוב...
  ביג דיל 11/06/2012 16:08
  הגב לתגובה זו
  1 0
  מדובר בהחלטה טכנית של דחיית מועדים כדי שבינתיים הנייר לא יגרט מהמסחר. עשו מזה ביג דיל. אכן יש העדפה להסדר מפירוק בקרב המחזיקים מהסדר. פירוק יביא למחזיקים אפס מוחלט כעת ותביעות נגד תשובה "על העץ" עם תוחלת רווח לא ברורה אם ומתי. הצבעתי היוותה כ- 10% מכלל המצביעים כי רק מחזיקים ספורים טרחו להגיע/להצביע.
  סגור