פסגות, אקסלנס ולידר רואים אפסייד ממוצע של 30% במנייה

חברת הנדל"ן מניב פרסמה דוחות כספיים חזקים לרבעון הראשון. האנליסטים מספקים המלצות שוריות. נעם פינקו מגדיר את מליסרון "החברה המעניינת ביותר בסקטור הנדל"ן"
|
ליאורה עופר
חברת הנדל"ן מניב מליסרון +1.87% מליסרון 22,360 +1.87% מליסרון בסיס:21,950 פתיחה:21,840 גבוה:22,360 נמוך:21,770 תמורה:6,624,825 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: פרסמה אתמול דו"ח כספי חזק לרבעון הראשון שהצביע על רווח של 114.3 מיליון שקל. ברבעון זה החלו לבוא לידי ביטוי המיזוג בין מליסרון לבין בריטיש ישראל.

בעקבות הדוחות, האנליסטים חזרו על המלצות קנייה למניה. בפסגות מספקים של 84 שקלים, בלידר מספקים מחיר יעד של 88 שקלים ובאקסלנס מספקים מחיר יעד של 80.3 שקלים. מחיר היעד הממוצע של האנליסטים גבוה בכ-30% ממחיר השוק.

האנליסט נעם פינקו מפסגות מגדיר את החברה 'המעניינת ביותר בסקטור הנדל"ן מניב". לדבריו, ה-NOI מנכסים זהים ברבעון הראשון שעמד על 93 מיליון שקל היה גבוה מהתחזיות שעמדו על 91 מיליון שקל. להערכתו, בהמשך השנה תרשום החברה המשך צמיחה ב-NOI, זאת על רקע הנבה מלאה של הרחבת קניון רחובות. בהמשך, תזכה החברה לתרומה מלאה של קניון באר שבע שייפתח בשנת 2013.

האנליסט רמון עמית מלידר שוקי הון ציין כי "מלוא ההשפעה החיובית של המיזוג עם בריטיש טרם קיבלה ביטוי בדו"ח הכספי". לדבריו, שיפור נוסף צפוי כבר ברבעון הבא. עמית ציין כי המינוף של החברה אמנם גבוה (74%) אך צפוי לרדת בקרוב, זאת על רקע החלטת החברה למכור חמישה נכסים במהלך השנה וחצי הקרובות. המינוף של החברה צפוי לרדת מתחת ל-70%. עמית ציין כי עדיפה חשיפה למניית החברה בעת הנוכחית מאשר השקעה באיגרות החוב שנסחרות בתשואה של 2%-4%.

בבית ההשקעות אקסלנס חוזרים למלצת '' למנייה, זאת בשל פתיחה של פערי תמחור. לדברי האנליסט אמיר ארד, "ברבעון השני התוצאות הכספיות של החברה ייהנו משוכרים חדשים אשר אכלסו שטחים פנויים בקריון והחליפו שוכרים קיימים ברמת אביב".

לדבריו, הירידה בהוצאות הנהלה וכלליות בעקבות המיזוג עם בריטיש ישראל והמהלך של החברה להחלפת החוב של בריטיש ישראל בחוב של מליסרון ישנו פוטנציאל להעלות את ה-FFO של החברה בכ-50-100 מיליון שקל בשנה. ארד מציין כי הירידה החדה במחיר המניה מספקת נקודה אופטימלית לכניסה או לחיזוק הפוזיציה.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות