עליכם לחייב את תשובה לרכוש 25% מאלעד מגורים ב-100 מ' ש'

חברת הביטוח רוצה להשיב אליה 69 מיליון שקל אותם חייבת לה לה דלק נדל"ן. בפניקס רוצים שהחברה תחייב את תשובה לממש את האופציה לרכישת 25% מהחברה
 | 
(3)
יצחק תשובה
המאבק על נכסיה של חברת {דלק נדלן} עולים מדרגה. חברת הביטוח הפניקס רוצה להשיב לידה חלק מן ההלוואה של דלק נדל"ן כלפיה - שהיקפה הכספי מסתכם ב-69 מיליון שקל.

במכתב שהוציאה חברת הביטוח לדלק נדל"ן היא מבקשת מהחברה לממש את האופציה שבמסגרתה תמכור לבעל השליטה 25% מחברת אלעד מגורים בתמורה ל-100 מיליון שקל. עד כה נמנעה דלק נדל"ן מלממש את האופציה.

מניות אלעד מגורים משועבדות במלואן (100%) לטובת חברת הפניקס. בחברה הביטוח מבקשים להעביר את התמורה שתתקבל ממימוש האופציה לטובת פירעון ההלוואה כלפיה. במקרה שההלואה תיפרע במלואה - יוסרו השעבודים על המניות.

בתוך כך, בית המשפט מינה כונס נכסים על מניות אלעד מגורים. מינוי הכונס מגיע בעקבות דרישה מצד ג' אשר זכאי לסכום של 2.5 מיליון שקל מהחברה. בחברהת דלק נדל"ן בוחנים את התגובה למינוי כונס הנכסים על המניות של החברה המשועבדות לטובת הפניקס.
תגובות לכתבה(3):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 3.
  רמאות של תשובה
  לא פראיר 22/04/2012 13:26
  הגב לתגובה זו
  0 0
  תשובה שולט בדלק נדלן ובהפניקס עצם הקוטרת מזמינה טעיות.
  סגור
 • 2.
  כנסו כנסו
  עובדים עלינו בעיניים 22/04/2012 12:47
  הגב לתגובה זו
  0 0
  הפניקס לא יכולים להיות נגד תשובה. אם הם רוצים " להכריח" אותו לקנות משהו מדלק נדל" ן זה רק על מנת להבריח את יתרת הנכסים ששווים משהו מהחברה. אז שלא יעבדו עליכם!!!
  סגור
 • 1.
  אין כבוד
  הברבור 22/04/2012 10:56
  הגב לתגובה זו
  0 0
  בתור אחד שעשרה אחוזים מכספו נמצאים באג" חים של דלק וקרוב אפילו לעשות רווח על הנייר, אני עדיין אשמח לאבד את הכסף בידיעה שהנוכל הזה לא ירוויח עוד שקל בימיו.... שיפסיק לאיים בפירוק ושיממש את איומיו. לפעמים הכבוד והיושרה שווים הרבה יותר מהכסף. שיהיה לך שבוע טוב, גנב!!!!
  סגור