לידר שוקי הון רוכשת 75% מ-ILSB לפי שווי של 26.4 מיליון ש'

עמית ורדי, מנכ"ל לידר שוקי הון: "נרחיב את בסיס פעילות החברה לתחומים נוספים בישראל ולהיחשף לשווקים חדשים בעולם". שי דתיקה מייסד ILSB: "נתרחב למדינות נוספות בעיקר באסיה ובאפריקה"
 | 
עמית ורדי (צילום:יח"צ)
בית ההשקעות לידר שוקי הון על מסמך הבנות לרכישת השליטה ומיזוג עם איי.אל.אס ברוקרס (ILSB) העוסקת בתיווך בין בנקאי בעסקאות מט"ח, ריביות ונגזרים פיננסים.

על פי הסכם ההבנות לידר שוקי הון תרכוש בשלב ראשון 75% ממניות איי.אל.אס ברוקרס בתמורה לתשלום של 10 מיליון שקלים, והקצאה של 7% מהון מניות לידר שוקי הון בעסקה המשקפת של 26.4 מיליון שקלים לחברת המט"ח.

בשלב השני תהיה לידר שוקי הון רשאית לרכוש בכל עת, את יתרת 25% ממניות איי.אל.אס ומנגד בעלי מניות באיי.אל.אס יהיו רשאים למכור ללידר את אותן מניות בכפוף לקיומם של תנאים מצטברים הקשורים לתוצאות הכספיות העתידיות של איי.אל.אס, כנגד הקצאה של 3% נוספים מהון מניות לידר. נציין, כי תחומי הפעילות העיקריים של הצדדים ימשיכו להיות נפרדים וינוהלו תחת המותג של כל אחת בנפרד.

מאתר האינטרנט של של איי.אל.אס עולה, כי ההתמחות העיקרית של הברוקר הינה עסקאות , עסקאות עתידיות (forward), אופציות ונגזרות אחרות, עסקאות החלף, אופציות על מניות ואג"חים, IRS ואופציות

עמית ורדי, מנכ"ל לידר שוקי הון: "מדובר ברכישה אסטרטגית משמעותית עבור לידר, אשר תאפשר לנו להרחיב את בסיס פעילות החברה לתחומים נוספים בישראל ולהיחשף לשווקים חדשים בעולם. בחרנו ב- ILSB שהינו הגוף המוביל בתחומו בישראל, ואנו משוכנעים כי רכישה ראשונה זו תאפשר לנו להמשיך ולפתח את פעילות החברה גם בעתיד".

שי דתיקה, מנכ"ל ומייסד ILSB שהקים את החברה בשנת 2001: "בשנים האחרונות גדלה הפעילות והתרחבה ו-ILSB תמשיך במגמה זאת תחת מותג של ILSB כפעילות נפרדת מלידר, עם חומות מלאות של ניהול ומידע בין החברות". דתיקה הוסיף, כי יחד עם לידר החברה מתכוונת החברה להרחיב את תחומי פעילות הליבה למדינות נוספות בעיקר באסיה ובאפריקה.

בין הצדדים סוכם כי העסקה תושלם עד 30.4.2012 בכפוף להשלמת בדיקת נאותות חשבונאית, משפטית ועסקית.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה