"רווחי תנובה נחתכו ב-2011", מציע העלאת 3% בשכר העובדים

ועד תנובה הודיע כי ההנהלה הפסיקה את ההידברות וש-32 עובדי מחלבת רחובות הורו לא להגיע לעבודה. מוצרי הקוטג' והשוקו שימשו למאבק הועד בנושא השכר
|
(1)
אריק שור עונה לעובדים:
ההסלמה בסיכסוך העבודה בתנובה נמשך. לאחר שהועד טען כי כחברה מרוויחה מאוד חייבת תנובה להעמיד את רווחת העובדים בראש מעייניה ולא עושה כן, מנכ"ל קבוצת תנובה, אריק שור, עונה לעובדים וטוען בתגובה כי רווחי החברה נחתכו.

"רווחי תנובה ירדו במאות מיליוני שקלים ב-2011", טוען שור ומציע פשרה של העלאת שכר העובדים השנתי בשיעור של 3%. הנהלת תנובה מכנה את דרישות העובדים - תכתיב ובתוך כך הודיעה על הפסקת המשא ומתן. במקביל הודיעה ל-32 עובדי מחלבת רחובות לא להגיע לעבודה.

נציין כי הועד מצהיר כי מאבקו מתוכנן היטב ותכליתו טילטול בעלי המניות, זאת ללא פגיעה בצרכנים. "משהמשיכה ההנהלה לגלות עקשות במו"מ, החליט הוועד הארצי על מהלך שני- צירוף השוקו למחאת העובדים", כתבו בועד לאחר השימוש בקוטג' בסיכסוך העבודה.

נזכיר כי הועד כתב כי "בעלי המניות שגרפו דיבידנדים למעלה מ-2 מיליארד שקלים בתוך 4 שנים, כשחודשים אחדים לאחר מחאת הקוטג' הם גורפים של 280 מיליון שקלים וכשרווחיות החברה 'בשנה קשה' של מחאת צרכנים ומחאה חברתית עומדת על 428 מיליון שקלים, צריכה לכבוש פניה מבושה כשהיא קוראת לוועד לנהוג באחריות במציאות המורכבת העומדת בפני החברה".
תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  שנים עושים מיליארדים ע" ח העם הפראייר=מחאה=חרם (ל"ת)
  יצרנים משווקים גנבים 21/03/2012 15:23
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות